Escéčko se v neděli zúčastnilo dětského dne ve Vrbovci

Escéčko se v neděli zúčastnilo dětského dne ve Vrbovci Z n o j m o - V neděli se uskutečnil ve Vrbovci dětský den, který byl ve znamení sportu, nemohli jsme tedy chybět. Akce se zúčastnil kapitán Tomáš Cihlář, David Štrombach a brankář Jiří Koukal. Znojemské trio se přes dvě hodině věnovalo dětem a návštěvníkům, podepisovalo kartičky, s malými sportovci si zakopalo a nechyběly ani soutěže. Přítomný byl i náš regeneračně-kondiční trenér Květoslav Svoboda.

 
 
 

Více než dvě hodiny byli Tomáš Cihlář, David Štrombach a Jiří Koukal v permanenci. Podepisovali nejen připravené kartičky, ale zapojili se i do akce. Nejvíce na roztrhání byl náš mladý gólman, který likvidoval střely zájemců, kteří chtěli vyzkoušet jeho brankářské dovednosti. Důležitý byl také při soutěži o jeden ze tří dresu 1.SC Znojmo. Kopaly se totiž pokutové kopy, z dramatického souboje vzešel vždy jeden vítěz ze skupiny děvčat a ze skupiny chlapců.

V druhé soutěži přišly na řadu žonglérské schopnosti, které naopak demonstroval David Štrombach. Vítěz získal dres s úcty hodným výkonem přes 60 nožiček! Pro druhého v pořadí byla připravena cena útěchy v podobě klubové kšiltovky.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin