Dvakrát 3:3 v podání starších i mladších dorostenců!

Dvakrát 3:3 v podání starších i mladších dorostenců! S U C H O H R D L Y - Generálku odehrála kategorie U19 a U17 na přírodní trávě v Suchohrdly u Miroslavi. Soupeřem byli muži potažmo starší dorostenci Ivančic. S výkonem devatenáctky nebyl trenér Havlík spokojený a výkon v posledním utkání si představoval zcela jiný. Sedmnáctka odehrála solidní utkání, ale nezvládla závěr zápasu a nechala si v poslední minutě srovnat. Tímto končí příprava, příští víkend již zahajujeme mistrovská utkání.

1. SC Znojmo U19 - FC Ivančice muži 3:3 (2:2), branky U19: Bakaj 2, Špalek J.

Sestava Znojma: Hamza - Jarý, Navrátil T., Vocílka, Železný - Pokorný, Synek, Šuba, Bakaj - Špalek J. - Žižka (Ryšavý, Zeisel, Beníček, Bartoněk, Dorňák, Čížek)

František Havlík (Znojmo): Utkání skončilo pomyslnou dělbou bodů jenom díky několika výborným zákrokům Kuby Ryšavého v závěru utkání. Jinak jsem z našeho výkonu, týmového herního projevu a některých individuálních výkonů zklamaný. Chyběly nám totiž elementární, tedy základní, aspekty každého sportovního výkonu. Především koncentrace na utkání, spoustu hráčů nebyla v hlavě připravena na zápas a podle toho to na hřišti vypadalo. Z toho pak pramenilo nedůrazné dostupování hráčů soupeře, prohrané osobní souboje, nedostatečná komunikace, naprosto nedostatečný pohyb našich hráčů. Už vůbec se nebudeme bavit o presinku - ten dnes v podstatě neexistoval. Celkově jsme s přípravou spokojeni. Tohle však bylo důrazné varování a zdvižený prst před začátkem sezóny, tudy cesta nevede.

1. SC Znojmo U17 - FC Ivančice U19 3:3 (1:0), branky U17: 37. Rolník, 67. Řepa, 78. Štěpánek

Sestava Znojma: Veselý (46. Krištof R.) - Pelán, Čížek, Chvátal, Simonyi (60. Loveček) - Řepa (70. Matoušek) - Krištof J., Rolník, Kehar (46. Štěpánek), Votava (35. Kuřák) - Svoboda

Miroslav Paul (Znojmo): V prvním poločase jsme hráli málo odvážně směrem nahoru. Měli jsme tendence kombinovat v první polovině hřiště a vůbec jsme nepřenesli kombinaci a nebezpečné situace do poslední třetiny hřiště. Navíc jsme minimálně měnili těžiště hry a veškeré akce jsme vedli středem a ztráceli jsme spoustu míčů. Ve druhém poločase se hra zlepšila, prosadili jsme se střelecky a hlavně branka na 3:1 při kombinaci Rolníka a Štěpánka byla velmi pohledná. Avšak závěr jsme nezvládli a nechali jsme si srovnat. Všechny obdržené branky byly po sérii našich individuálních chyb. Některé výkony mě potěšily a někteří musí hodně přidat, aby si získali větší minutáž. V přípravě jsme odtrénovali co jsme chtěli, v příštím týdnu začínáme soutěžní zápasy.