Druhý gól nás srazil, říká po prohře ve Varnsdorfu Ondra Machuča

Druhý gól nás srazil, říká po prohře ve Varnsdorfu Ondra Machuča V a r n s d o r f - Ve středu záložní řady se pomalu ale jistě rozehrává Ondřej Machuča, který do Znojma zamířil na hostování z Liberce. Dobrý výkon z domácího utkání proti Vlašimi mu zaručil místo v základní sestavě i ve Varnsdorfu. Na severu Čech ale náš tým tápal a po zásluze odjížděl bez bodu. Utkání jsme hodnotili právě s Ondrou.

 
 
 

Ondro, v předchozích venkovních utkáních, v Třinci dobrý výkon, na Žižkově dobrý výkon, byť v obou utkáních bez bodu. Nyní zápas ve Varnsdorfu také bez bodu, ale výkon diametrálně odlišný. Čím si to vysvětluješ?
Po pravdě ani nevím. Trenér nás na Varnsdorf výborně připravil. Čekali jsme, že na nás vletí, budou presovat. Nedokázali jsme se s tím v první půli vůbec vyrovnat. Druhý poločas jsme začali dobře, ale inkasovali jsme prakticky z ničeho, a to nás úplně srazilo a nedokázali jsme se z toho dostat.

Přišlo mi, že Varnsdorf nás nepřehrával nějakou kombinací, spíše využíval našich, až laciných chyb...
Máš pravdu. Varnsdorf byl agresivnější, ale že by nás dostal pod tlak, to ne. Udělali jsme hrubé chyby a soupeř to potrestal.

Z tribuny se to samozřejmě těžko odhaduje, ovšem zdálo se mi, že vázla i komunikace. V jedné ze situací měl Matúš Lacko dostatek prostoru, ale zezadu mu vypíchl protihráč míč, jelikož mu nikdo nekřikl...
Je to tak. Měli jsme situace, kdy jsme dávali těžké balóny mezi tři a neřekli jsme si, záda, sám, takže komunikace vázla.

Kde myslíš, že se utkání zlomilo. Po první půli jsme sice prohrávali 0:1, ale pořád to bylo hratelné...
Jak už jsem zmiňoval, bylo to po druhém inkasovaném gólu, předtím jsme si vytvořili nějaký tlak, a pak dostali branku z brejku.

Jak moc obtížně se hraje v těchto destinacích, Varnsdorf byl předposlední a pod tlakem toho, že Ústí vyhrálo, navíc je liga v této sezóně nesmírně vyrovnaná. Do toho řekněme úmorná cesta, byť s přespáním...
Je to nepříjemné. Varnsdorf se na nás určitě chystal, věděl, že jsme kvalitní mužstvo. Chtěli se na nás vytáhnout. Od první minuty nám nenechal prostor, zaslouženě vyhrál.

Jak se nyní osobně herně cítíš? V tvých prvních utkáních to asi nebylo úplně ono. Na druhou stranu se ti povedl poslední domácí zápas proti Vlašimi...
Myslím, že poslední dva zápasy nebyly z mé strany špatné. Dostávám se do zápasového rytmu. V Liberci jsem toho v přípravě moc neodehrál, takže jsem se potřeboval rozehrát. Uvidíme, jak to bude pokračovat, snad ještě do konce podzimu urveme nějaké body.

Bavili jste se v kabině o tom, kolik byste chtěli do konce podzimu získat bodů?
To jsme si neříkali, zkrátka, jak se říká, jdeme zápas od zápas. Chceme vyhrávat každé utkání. Uvidíme na konci podzimu, kolik z toho bude bodů.

Bral bys to jako neúspěch, kdybychom zůstali po podzimu na jednadvaceti bodech?
Myslím, že bodů mohlo být více, ale ještě jsou dva zápasy, tak uvidíme, ve hře je šest bodů

Stěžejní bude určitě domácí utkání proti Olympii?
To musíme doma zvládnout.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
  • Fridrich: Bylo psáno 16.6. v plánu přípravy, navíc je plán přípravy ...
  • Bořa: Až tady se dozvídám, že jsme hráli se Zlínem,to je ...
  • josta: ..z DAC odkaz://fcdac.sk/sk/spravy/2018/06/20/pripravne-stretnutie-fc-dac-1904---1-sc-znojmo-fk-13-11 ...
  • fridrich: I se Zlínem živě!!!!!! odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin