Další letní posilou obránce Jan Javůrek

Další letní posilou obránce Jan Javůrek Z n o j m o - Po vyškovském duu Dominik Urbančok a Michal Holub stal třetí letní posilou sedmadvacetiletý obránce Jan Javůrek. Do Znojma přestoupil z Hradce Králové. Rodák z Ústí nad Orlicí je však známější ze svého působení v Sigmě Olomouc. Za ní také odehrál jednatřicet utkání v první lize. V sezóně 2013/14 mimochodem nastoupil i dvakrát proti Znojmu. Honzovi přejeme hodně štěstí a ať se mu ve Znojmě daří!

 
 
 
JAN JAVŮREK

Rodák z Ústí nad Orlicí začínal s fotbalem právě zde. Odtud zamířil do Sigmy Olomouc, z ní se propracoval až do mládežnické reprezentace ČR do 17 let. V sezóně 2011/12 působil v Pardubicích, za které odehrál šestnáct zápasu. V minulé sezóně pak přestoupil z Olomouce do Hradce Králové. Největší stopu zanechal právě v Olomouci, za níž odehrál 31 prvoligových utkání v sezónách 2012/13 a 2013/14. (ZÁLOŽNÍK, OBRÁNCE, 27 LET)

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin