Česko-Slovensko - Barcelona ve Znojmě!

Česko-Slovensko - Barcelona ve Znojmě! Z N O J M O - Už jsme vás informovali, že poslední srpnový den bude ve Znojmě velký fotbalový svátek, který pořádá Sportovní akademie Luďka Zelenky. Přinášíme informace o vstupenkách, které budou zároveň sloužit i na náš duel F:NL s 1.SK Prostějov (s Janem Polákem, Karlem Kroupou, ad.)

 
 
 

Již nyní jsou lístky na zápas hráčů nad 35 let mezi Česko-Slovenskem a FC Barcelonou v prodeji v kanceláři klubu u sportovního ředitele Michala Soboty (Michal.sobota66@gmail.com). Bonusem navíc je to, že vstupenka z tohoto zápasu hvězdných hráčů nedávné současnosti se dá použít pro vstup na náš nedělní zápas s 1.SK Prostějov (neděle 2.9. od 18:00).

Exhibiční utkání bývalých hráčů Česko-Slovenska proti FC Barcelona nad 35 let, které je vyvrcholením celého sportovního a dětského dne ve Znojmě. Součastí doprovodného programu je i benefiční zápas osobností Real Top Praha vs. Mufuza.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin