Byl to náš nejslabší takticky podaný výkon ve druhém poločase za celý podzim, řekl trenér Volf

Byl to náš nejslabší takticky podaný výkon ve druhém poločase za celý podzim, řekl trenér Volf Z N O J M O - Porážka se vždy špatně hodnotí, ale trenér ji rozebral tak, jak se odehrála.

Nejprve ke změně v bráně. Vedlo vás k tomu nějaké (ne)pravidelné střídánínašich gólmanů či jste chtěl třeba i tímto krokem přerušit nějakou sérii bez vítězství, kterou jsme měli? Ale asi Jirku Koukala neviníte ze čtyř obdržených gólů, že?
Ano, změnou v bráně jsme chtěli udělat nějakou změnu, abychom přerušili naši sérii bez vítězství. Jirka pracuje i jeví se na tréninku výborně, tak nebyl důvod se obávat. S jeho výkonem jsem byl spokojený.

Co rozhodlo o dnešním zápase? Byl to gól do šatny nebo až ona čtvrthodina ve druhé půli? Nebo úplně něco jiného?
Těch příčin, dle mého, bylo více. V první řadě neproměnění brankových příležitostí v prvním poločase, kdy jsme hráli dle mých představ, vyjma asi prvních deseti minut. Dále pak již zmiňovaný gól do šatny, neproměnění dvou velice slibných akcí na začátku druhého poločasu, po kterých si asi kluci mysleli, že vše půjde hladce a "zbláznili" se a opustili naši hru a začali soupeře napadat po celém hřišti a ten využil zvětšeného prostoru a využil brejků do otevřené obrany. Po inkasovaných rychlých brankách bylo po zápase, soupeři se pak hrálo lehce, naopak my se modlili, aby byl již konec zápasu.

Po Kroměříži jsme prohráli podruhé na podzim vysoko 0:4. Byl to náš nejslabší výkon?
Byl to náš nejslabší takticky podaný výkon ve druhém poločase za celý podzim.

V zápase kvůli trestu za červenou kartu chyběl Tomáš Okleštěk. Nešlo nasadit Oleksiye Cheredeu?
Oleksie Cheredu nasadit nešlo, protože nemá stále vyřízené vízum.

Teď už vás čeká poslední zápas dlouhého podzimu proti Zlínu B. 1.liga bude mít přestávku. Čekáte posílení našeho soupeře? A je o to těžší tým na soupeře, jehož sestava se nedá moc odhadnout?
Posílení soupeře očekávám, proto si myslím, že zápas bude o to těžší. Jedná se o poslední utkání podzimu a my uděláme opět všechno pro to, abychom uspěli a měli tak klidnou zimní přestávku.