Áčko bude trénovat do 8. prosince, tréninky si zpestří hokejem či florbalem

Áčko bude trénovat do 8. prosince, tréninky si zpestří hokejem či florbalem Z n o j m o - Fortunu národní liga má sice již přestávku, svěřenci trenéra Balcárka ale ještě plní tréninkové jednotky. Bude tomu až do 8. prosince, kdy hráči nastoupí na zaslouženou dovolenou. Tréninky mají tradičně uvolněnou náladu a jsou zpestřeny různými sporty, stejně jako v minulých sezónách půjde o hokej či florbal.

 
 
 

Do osmého prosince se ještě budou hráči potkávat na Městském stadionu v Horním parku. Pak bude následovat dovolená, která však bude z části vyplněna individuálními tréninkovými plány. Dříve volno dostali Stijepo Njire a Oleksiy Cherea, chybí také zraněný Radek Mezlík. S týmem je nadále testovaný Mahamadou Dramé. Poslední dva týdny tréninků zpestří florbal, hokej a například také stolní tenis.

Florbalové dovednosti už si hráči vyzkoušeli a bylo to velmi intenzivní zápolení. Byť tým "starých" zvítězil nad týmem mladých poměrně jednoznačným způsobem. Možnost odvety bude třeba na zimním stadionu v hokejové bitvě.

🏃Kopačák jsme vyměnili za hokejku a děrovaný míček #florbálek

Příspěvek sdílený 1.SC Znojmo FK (@1scznojmofk),

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin