Naše U15 vyhrála pohár v Itálii!

Naše U15 vyhrála pohár v Itálii! Velkého úspěchu se těší po tomto víkendu hráči a trenéři mužstva 1.SC ZNOJMO kategorie U15. Na mezinárodním turnaji "VALPOLICELLA CUP 2019"v provincii Verona se postarala znojemská patnáctka o senzaci.

 
 
 

V této věkové kategorii si zahrálo osm mužstev. Ve dvou skupinách si změřili síly celky z Francie, Rakouska, Itálie a Česka. Naši kluci prošli skupinou "A"bez ztráty bodu, aby v semifinále narazili na druhého ze skupiny "B" mužstvo ASRCM z Francie. Zvítězili jsme 3:0 i když to nebylo tak jednoznačné, jak ukazuje výsledek. Ve finále pak na nás čekal italský celek USD CASTELDAZZANO. Ve velice bojovném utkání jsme trpělivě čekali na nějakou chybu soupeře. Ta nakonec přišla a po standardní situaci jsme gólem Štancla šli do vedení. Do konce zápasu jsme už dobře drželi míč a i když zahrával soupeř několik standardních situací, vítězství jsme pohlídali a mohli se radovat ze zaslouženého vítězství!

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin