Tři body pro mladší dorost B ze hřiště soupeře

Mladší dorost B vstoupil do jarních odvet úspěšně a vyhrál vysoko 4:0.

15.kolo, sobota 27.3.2010
FK Hodonín B - 1.SC Znojmo-mládež, spolek B  0:4  (0:2)
Branky: Hověz 2, Stáňa, Uzel
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Dobeš - Hlávka, Honz, Kahaj - Benda, Uzel, Juhaňák, Stáňa, Čapoun - Pham (45. Zifčák) Hověz

V 10. minutě po hezké kombinační akci otevřel skóre Stáňa a ve 22. minutě utekl Hověz a stav prvního poločasu uzavřel na 2:0 pro znojemské. Domácí měli v první půli jednu nebezpečnou střelu a tu vytěsnil Dobeš.

Ve druhé půli jsme skóre navýšili v 55. minutě kdy se podruhé v zápase trefil Hověz, tvrdou střelou k tyči. V 66. minutě se trefil hlavou po standartní situaci k tyči Uzel a stanovil skóre zápasu na konečných 4:0 ve prospěch Znojma.

I když náš výkon nebyl přesvědčivý, přesto bylo naše vítězství zasloužené. Od soupeře, který byl na třetím místě po podzimu jsem očekával mnohem lepší výkon a vyrovnanější zápas, řekl po utkání trenér Miloš Dvořák.