Závěrečný zápas roku s aspirantem na postup. Vyjde proti Hradci Králové odveta?

Závěrečný zápas roku s aspirantem na postup. Vyjde proti Hradci Králové odveta? Z N O J M O - Poslední duel letošní sezóny je za dveřmi. Naši hráči se v pátek od 18:00 v Husových sadech střetnou proti FC Hradci Králové, proti kterému v prvním vzájemném zápase sezóny padli 1:2.

 
 
 

Patnáct bodů z patnáct zápasů. To není bilance, kterou si náš klub před začátkem nové sezóny představoval. Situace je o to horší, že se nachází pouhé dva body nad sestupovým pásmem, na třetí místo (na němž pobývá FC Hradec Králové) ztrácí čtrnáct bodů.

Podzimní výsledky byly mírně vynahrazeny předminulý pátek v MFK Vítkovicích, kde se našim fotbalistům podařilo zvítězit jednoznačně 6:0. Hlavní roli měl Jakub Teplý, který vstřelil hned čtyři branky. V šestnáctém kole však bude mít nejen náš útočník složitější úlohu.

Východočeský tým za celý podzim inkasoval jen deset branek, což je oproti našemu výběru o třináct méně. Lepší obrannou fázi se během patnácti kol pyšnil FK Varnsdorf, který obdržel pouhopouhých sedm gólů.

Hradecký útok je na tom o něco hůře, patří mu v něm pátá příčka v celé lize. S jednadvaceti brankami pomohli především Adam Vlkanova a Fahrudin Durděvič, kteří vstřelili čtyři branky. Našemu týmu zásluhou představení ve Vítkovicích patří šesté místo!

V kádru Hradce Králové můžou fanoušci najít také Jakuba Pokorného, který je odchovancem znojemského fotbalu. Momentálně mladý stoper u třetího týmu ligy hostuje z FC Baníku Ostrava.

„Na Znojmo mám dobré vzpomínky. Vyrůstal jsem tam od žáků po chlapy, pod trenérem Oldřichem Machalou jsem tam dostal šanci hrát druhou ligu, vlastně jsem tam tak nějak nastartoval kariéru,“ vyjádřil se Pokorný pro stránky hradeckého fotbalu.

Jestli se po zápase bude radovat znojemský tým nebo jeho bývalý hráč se dozvíme před osmou hodinou večerní, kdy bude duel ukončený.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • mišák.z: Vedení se mělo budovat profesionálně ,kteří mají zkušenosti i kdybych ...
  • mišák.z: Aby už nebylo pozdě na změny. ...
  • TunkaJirist: Jen pro upřesnění pán Balcárek odešel na vlastní žádost ...
  • mišák.z: Bude ten bod stačit to je málo. Táborsko vyhraje a jsme ...
  • Fridrich: SC ŽIVĚ !!!!! odkaz ...
  • mišák.z: Hoši dnes tři body *2* ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin