Každý jsme měli mít nějakého hráče, nechápe Malár vítězný gól Sokolova

Každý jsme měli mít nějakého hráče, nechápe Malár vítězný gól Sokolova Z N O J M O - Vůbec poprvé od čtvrté kola v základní sestavě nastoupil František Malár. Nejen kvůli vykartování Mahamadou Dramého se postavil vedle boku Muamera Avdiće. Ani znojemští stopeři ovšem nedokázali zabránit dvěma brankám Sokolova, přičemž zvláště ten druhý patřil k těm smolným. Odchovanec znojemského fotbalu po zápase ochotně přistoupil v rozhovoru, ve kterém mluvil nejen o pátečním zápase.

 
 
 

Jak bys zhodnotil utkání ze svého pohledu?
Neproměnili jsme šance, které jsme měli. Jeden gól jsme dostali po jedné jejich povedené střele, při druhém jsme neměli pohlídanou standardní situaci. Takové góly zamrzí, nic nebylo přímo ze hry. Trápili jsme se v koncovce, nebyly tam pořádné centry do vápna. V Táborsku jsme ztratili bod v poslední minutě, teď v závěru, což je špatné.

Jak jsi viděl celou situaci před druhým gólem, kdy vstřelili docela šťastnou branku?
Na zadní tyči se objevil sám jejich borec. Nevím, jaký hráč to vůbec byl. Každý jsme měli mít hráče, najednou byl sám. Netuším, kdo ho měl mít. Do teď (rozhovor byl uskutečněný přímo po zápase - pozn. red.) jsme nezjistili, jestli ho měl mít Jordan (Jordan Brown - pozn. red.), nebo ne. Jejich hráč to dával zpátky z jedničky do malého vápna a tam to do brány dávala patnáctka, která přišla těsně před tím.

Zmínil jsi ztracený bod v Táborsku. Myslíš si, že pozdní gól mohl nalomit psychiku před Sokolovem?
Pokud venku v 92.minutě dostanete gól ve chvíli, když potřebujete bodovat a nejste na tom dobře, tak jasně, že naruší psychiku. Se Sokolovem se mělo vyhrát a zase se to nepovedlo.

V úvodních čtyřech zápasech sezóny jsi nastoupil v základní sestavě, následně jen v nastavení druhého poločasu. Cítil jsi, že jsi méně rozehraný, nebo jsi byl úplně v pohodě?
Cítil jsem se úplně v pohodě. Akorát po Chrudimi, kdy jsem to tam pokazil, tak jsem déle nehrál. Dobře se mi hrálo. Necítil jsem nervozitu kvůli tomu, že jsem tam nebyl dlouho.

Na zápas se Sokolovem přišlo méně diváků než v předešlých duelech. Může to být dle tebe ještě horší?
Čekal jsem, že přijde ještě méně než minule. Je to na každém. Pokud je to nebaví, tak nepřijdou.

Čím bys diváky případně zpět nalákal do hlediště?
Vůbec netuším, jakým způsobem. Kdo chce chodit, tak chodí. Kdo nechce a je nas...., tak je nas....

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • mišák.z: Vedení se mělo budovat profesionálně ,kteří mají zkušenosti i kdybych ...
  • mišák.z: Aby už nebylo pozdě na změny. ...
  • TunkaJirist: Jen pro upřesnění pán Balcárek odešel na vlastní žádost ...
  • mišák.z: Bude ten bod stačit to je málo. Táborsko vyhraje a jsme ...
  • Fridrich: SC ŽIVĚ !!!!! odkaz ...
  • mišák.z: Hoši dnes tři body *2* ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin