Závěr podzimu se blíží. Prolomíme špatnou bilanci proti zvedajícímu se Sokolovu?

Závěr podzimu se blíží. Prolomíme špatnou bilanci proti zvedajícímu se Sokolovu? Z N O J M O - Již pouhé dva zápasy zbývají do konce podzimní části. Znojemští fotbalisté se v listopadových utkáních pokusí vylepšit bilanci z celého půlroku, v pátek jim bude první překážkou FK Baník Sokolov, který po nástupu nového trenéra v uplynulých dvou duelech získal čtyři body. Komu bude patřit páteční večer v Husových sadech?

 
 
 

Říjen znojemskému týmu vůbec nevyšel. Včetně přátelského utkání s Baníkem Ostrava odehrál čtyři utkání, přičemž ani v jednom neuspěl. Celkově se tak dočkal čtyř proher, bez vstřelené branky se dostal na skóre 0:7.

Ten se v pátečním zápase se Sokolovem nebude moci spolehnout na znovu zraněného Oleksiy Cheredu, čtvrtou kartu v sezóně obdržel Mahamadou Dramé, který tak jako poslední hráč v poli vynechá první minuty letošního ročníku. „Na stoperech máme ještě Františka Malára a Muamera Avdiće,“ připomněl Kalvoda alternativu na střední obránce.

Na rozdíl od našeho výběru se v posledních zápasech probouzí Sokolov. Západočeský tým po jedenáctém kole z postu hlavního trenéra odvolal Pavla Horvátha, který se po šestnácti měsících musel loučit s lavičkou druholigového celku. A tato změna Baníku prospěla.

Hned v úvodním duelu pod novým trenérem remízoval v Brně, kde nepadl jediný gól. Ještě lepší premiéru si Vítězslav Hejret prožil před domácími fanoušky, trenér a zároveň sportovní ředitel klubu zvládl se svým týmem přelstít Pardubice 1:0.

„Znojmo sice v posledních zápasech nesbírá dobré výsledky, ale stále se jedná o kvalitní mužstvo. Sice nemají takovou formu, jakou třeba měly Pardubice, ale mají ohromně zkušený tým. Hráči jako Ordoš, Helísek, Mudra nebo Lacko jsou ostřílenými fotbalisty,“ zůstává ostražitý Hejret.

Zápas začíná v 18:00, tradičně bude k dispozici umělé osvětlení. Přinese našemu výběru góly a především body?

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • mišak.z: odkaz ...
  • mišák.z: odkaz ...
  • mišak.z: Bude nový chorvatský sponzor . *2* ...
  • Jiří_M.: když si dáš dvě a dvě dohromady, uvidíš, co z ...
  • mišak.z: odkaz Ta poslední věta....jsem zvědavý co to bude. ...
  • josta: Všem vše nejlepší. Hodně zdraví, štěstí, úspěchů. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin