V neděli odpoledne ve Vlašimi. Týmy od sebe dělí jediný bod

V neděli odpoledne ve Vlašimi. Týmy od sebe dělí jediný bod Z N O J M O - Čtrnáctidenní přestávka je pro znojemské fotbalisty u konce. Aktuálně patnáctý tým druhé nejvyšší soutěže se v polovině září bude snažit rozšířit sbírku pěti bodů o další tři. V neděli od 16:30 vyběhne na hřišti týmu FC Sellier&Bellot Vlašim, kterému v současné době patří dvanáctá pozice. Příští soupeři se v dosavadních sedmi kolech prezentovali jen jedinou výhrou.

 
 
 

Během reprezentační pauzy se naši hráči představili ve dvou přípravných zápasech. Uplynulý pátek nejprve neudrželi výhru s Karvinou, se kterou prohráli 1:2. „Po vystřídání se nám hra trochu rozpadla. Karviná vystřídala všech jedenáct hráčů, ti patřili k té silnější části. My jsme poté již neudrželi míč, snadno jsme jej ztráceli. Hlavně jsme udělali obrovské chyby v obraně,“ hodnotil prohru trenér Leoš Kalvoda.

Za čtyři dny měli znojemští šanci na nápravu, v úterý zajížděli do Blanska, lídra divize D. Tentokrát se díky brankám Michala Ordoše a Davida Štrombacha dočkali výhry 2:1. „Chtěli jsme, aby hráči, kteří stabilně nehrávají, měli jisté zatížení. V prvním i druhém poločase bylo spoustu nedostatků,“ upozornil Kalvoda, který se momentálně musí obejít bez brankářské dvojky Vlasty Veselého.

Stejně jako Znojmo, tak ani Vlašim letos nezažívá ideální sezónu. Tým z Benešovska oproti našemu výběru zvládl uhrát o jediný bod více než náš celek. Mezi nejsvětlejší okamžiky podzimu zatím patří výhra nad Pardubicemi v šestém kole. Další body vlašimští získali za tři remízy 2:2, přičemž o body obrali Prostějov, Brno a Táborsko.

Klub na nepovedený začátek sezóny zareagoval již po čtvrtém kole, na pozici hlavního trenéra skončil Petr Havlíček. Jeho místo aktuálně zaujímá tehdejší první asistent Miloslav Brožek. Brožek se v týmu může spoléhat na čtyřgólového Vojtěcha Hadaščoka, nejvíce minut zatím odehrál záložník Daniel Mareček (629). Brankářskou jedničkou je Patrik Le Giang, ten odchytal všechny ligové duely.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: :-D Kohoutek se Spahicem spolupracoval uz davno před Tunkou :-D ...
  • JirkaPo: říká se "bav se s volem, když nemáš klacek", takže ...
  • Krajs: Opet jen urazka, zadnej argument. Neplacu, smeju se..... vsem ...
  • JirkaPo: neplač tu prosííííím ...
  • Krajs: To uz je demence: Ja:klub v tom asi neni Vy me narknete ...
  • JirkaPo: ???????? ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin