Áčko načalo druhý týden společné zimní přípravy, čekalo ho mrazivé počasí

Áčko načalo druhý týden společné zimní přípravy, čekalo ho mrazivé počasí Z n o j m o - Druhý týden společné zimní přípravy začal obdobně jako ten první, tedy za mrazivého počasí. Dopoledne měli hráči na programu trénink na stadionu. Odpoledne pak následovala "tradiční cesta" na hřiště s umělou trávou do Jevišovic. Kádr nedoznal po víkendovém utkání s Trnavou žádných změn.

 
 
 

Po drobnějším zranění se vrátil do tréninku Rosťa Šamánek a také Oleksiy Chereda. Po nemoci se také opět připojil k týmu mladý stoper Pepa Rapouch. S celkem nadále zůstávají i tři hráči na zkoušku - Denis Frimmel, Ivan Atanasov i brankář Martin Štěpanovský. Krom tréninků ve Znojmě se záložník Roman Nehyba zapojí do přípravy i ve Vyškově.

KÁDR NA ZAČÁTKU DRUHÉHO TÝDNE PŘÍPRAVY

Jiří DOLEČEK, Jakub KONVALINA, Jiří KOUKAL, Matěj ŠNEPFENBERG (oba U19) - Radek MEZLÍK, David HELÍSEK, Tomáš CIHLÁŘ, Daniel ODEHNAL, Jaroslav SVOZIL, Stijepo NJIRE, Radim NEPOŽITEK, Oleksiy CHEREDA, Michal HOLUB, Jan JAVŮREK, Dominik URBANČOK, Lukáš MOTAL, Jiří KLÍMA, Kubilay YILMAZ, David ŠTROMBACH, Jakub TEPLÝ, Rostislav ŠAMÁNEK, Petr KIRSCHNER, Roman NEHYBA, Patrik BOGNER, Josef RAPOUCH (U19)

HRÁČI NA ZKOUŠKU: Denis FRIMMEL, Ivan ATANASOV, Martin ŠTĚPANOVSKÝ

ZRANĚNÍ: Stijepo NJIRE, Radoslav NOVÁK (U19)

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin