K týmu se připojil na zkoušku brankář Martin Štěpanovský, v sobotu nás čeká duel s Trnavou

K týmu se připojil na zkoušku brankář Martin Štěpanovský, v sobotu nás čeká duel s Trnavou Z n o j m o - Jedno nové jméno přibylo trenéru Radimu Kučerovi do kádru zimní přípravy. Odpoledne se k týmu připojil na zkoušku brankář Martin Štěpanovský a absolvoval první trénink. Pro osmadvacetiletého brankáře není Znojmo úplnou neznámou. Působil zde na podzim roku 2010. Hned v sobotu půjde do akce, ve slovenském Senci hrajeme přípravné utkání se čtvrtým celkem slovenské nejvyšší fotbalové soutěže Spartakem Trnava.

 
 
 

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS
Sobota
14. ledna
13:00 hod.
on-line Twitter

SPARTAK TRNAVA

1.SC ZNOJMO FK

SENEC (SK)
Martin Štěpanovský

Osmadvacetiletý gólman prošel za svoji dosavadní kariéru několika kluby. S fotbalem začínal v Moravských Budějovicích, odkud se přes Třebíč a Jablonec dostal do Jihlavy. Půlrok strávil také na podzim roku 2010 ve Znojmě. Na jih Moravy šel s následovnou vizitkou - 47 utkání v MSFL a 4 utkání v 2.lize v jihlavském dresu. Po půlroce ve Znojmě bylo jeho působištěm například Střížkov, Příbram, v sezóně 2015/16 hájil branku Vyšehradu hrajícího v této době Fortuna národní ligu. Podzim strávil ve Frýdku-Místku. (BRANKÁŘ, 28 LET)

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • robert.knebl: Pro mišak.z: Ano, J. Brown je dobrý, ale právě proto ...
  • mišak.z: Co jsem slyšel tak J. Brown je dobrý,samá chvála jen ...
  • robert.knebl: Pozitivní je, že se vyhrálo - to je super. Pozitivní ...
  • Miki4: Neuvěřitelné..čekejme co dál.. ...
  • robert.knebl: 6:0 ... když jsem na teletextu viděl, že Znojmo rozdrtili ...
  • mišák.z: Doufám že dnešek kluky nakopl a začnou si věřit. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin