Do Znojma přestupuje z Třince Jakub Teplý, opačným směrem odchází Šimon Šumbera

Do Znojma přestupuje z Třince Jakub Teplý, opačným směrem odchází Šimon Šumbera Z n o j m o - Z Třince přichází na přestup třiadvacetiletý útočník Jakub Teplý. Opačným směrem a stejnou formou míří záložník Šimon Šumbera. Šimon působil ve Znojmě od léta roku 2015 a v druhé lize odehrál za Znojmo 40 utkání. Jakub mimo Třince oblékal například také dres Jihlavy, za kterou si připsal sedm prvoligových startů a vstřelil jeden gól. Jakuba vítáme ve Znojmě a Šimonovi děkujeme za služby, které pro klub odvedl a ať se daří!

 
 
 
Jakub Teplý

Odchovanec Frýdku-Místku mu velkou měrou, třinácti góly pomohl v roce 2013 k postupu do Fortuna národní ligy. To neušlo pozornosti prvoligové Vysočiny Jihlava, která si tehdy dvacetiletého mladíka vyhlédla do kádru. Za jihlavský tým nastoupil na podzim roku 2013 k sedmi prvoligovým utkání a vstřelil jeden gól, většinou však nastupoval za juniorský tým, kde si v osmnácti zápasech připsal jedenáct branek a to i do sítě Znojma. Na jaře už působil na hostování v druholigovém Ústí nad Labem. I další sezónu strávil na hostování, tentokrát v ČFL v týmu Vikorie Jirny, kde si držel velmi slušnou statistiku, když v šestnácti zápasech vstřelil 11 branek. Následoval tedy další přesun a na jaře se Jakub objevil v dresu druholigového Kolína. Sestup odvrátit nedokázal, jemu osobně se však dařilo, když zaznamenal sedm gólů. V roce 2015 odešel z Jihlavy do Třince, nejprve opět na hostování, které se později změnilo v přestup. Za Třinecké odehrál v druhé lize 22 utkání a vstřelil 5 gólů. Třiadvacetiletý fotbalista je útočníkem, cizí mu však není ani post záložníka.(ÚTOČNÍK, OFENZIVNÍ ZÁLOŽNÍK, 23 LET)

ŠIMON ŠUMBERA

Šimon Šumbera přišel v létě 2015 ze Zbrojovky Brno a se zařadil mezi nejproduktivnější hráče kádru. Nejpovedenější období zažil šestadvacetiletý konstruktivní záložník na podzim sezóny 2015/16, kdy s pěti góly a s pěti asistencemi ovládl produktivitu týmu za toto období. Celkově odehrál za Znojmo ve Fortuna národní lize 40 utkání a vstřelil deset branek. Podzim aktuálního ročníku mu co do produktivity tolik nevyšel, když posbíral čtyři body za dva góly a dvě asistence. Přesto zanechal na jihu Moravy za roku a půl působení velice výraznou stopu.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin