Po sedmi letech opět ve Znojmě. Do 1.SC přestupuje ze Zbrojovky Brno David Štrombach!

Po sedmi letech opět ve Znojmě. Do 1.SC přestupuje ze Zbrojovky Brno David Štrombach! Z n o j m o - V úterní mrazivé dopoledne můžeme ohlásit posilu v podobě ofenzivního fotbalisty Davida Štrombacha. Ve čtrnácti letech přestupoval David do Zbrojovky Brno právě z 1.SC. Nyní se cesty obrátily a znojemský odchovanec bude oblékat opět náš dres. Jedenadvacetiletý hráč podepsal ve Znojmě víceletou smlouvu.

 
 
 
David Štrombach

Davida Štrombacha možná budou někteří znojemští fanoušci znát. Ofenzivní fotbalista totiž začínal s fotbalem v Šatově. Nejdelší dobu však strávil v 1.SC Znojmo, sedm let. Jeho spoluhráči ve Znojmě byli například i Petr Kirschner, Jakub Konvalina či Jakub Pokorný. Ve čtrnácti letech zamířil do Zbrojovky Brno, kde se setkal i s Bronislavem Stáňou a Pavlem Lapešem, kteří však působili ve starších kategoriích. V mládežnických týmech Zbrojovky se mu dařilo a střílel góly jako na běžícím pásu. Za U17 31 utkání - 22 branek, za U19 34 utkání - 21 branek. Tato bilance mu ostatně vynesla i dva starty za Českou reprezentaci do 18 let. Střelecký apetit mu nechyběl ani v Juniorské lize. Jednadvacet přesných zásahů mluví samo za sebe. Dvakrát si odnesl cenu pro Hráče kola Juniorské ligy. V dresu A-týmu však šanci nedostal a tak zamířil v zimě 2016 na hostování do slovenské Skalice, v létě stejného roku pak na hostování do týmu druholigového nováčka z Prostějova. Zde patřil k velkým oporám a vsítil čtyři branky. Ve vzájemném utkání výrazně trápil i Znojmo. Ač útočník, v Prostějově nastupoval výhradě v záložní řadě. (ÚTOČNÍK, OFENZIVNÍ ZÁLOŽNÍK, 21 LET)

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin