Souhrn výsledků mládeže, program na víkend

Z n o j m o - O uplynulém víkendu "zachraňovaly" čest našeho klubu kategorie U17 a U16, jako jediné totiž dokázaly ve svých zápasech zvítězit. Obě si připsaly shodnou výhru 2:0 nad Hodonínem. Po volnu se opět do zápasového rytmu vrací sedmnáctka a šestnáctka. Domácí zápasy našich mládežníků jsou tentokrát rozloženy přes celý týden - Neděli (U12 a U13) a čtvrtek (U17 a U16).

U19

Znojmo - HFK Olomouc 0:0

Luděk Zlámal: Výsledek tohoto boje na umělé trávě v Jevišovicích zcela odpovídá dění na hřišti. Diváci viděli pramálo fotbalového umění a spíše si připadali jako někde v aréně Kolosea na gladiátorských hrách. Neustálé souboje, důraz a strkanice.

Branky: Moravec z penalty, Stupár

Miroslav Paul: Šlo o velmi vyhecované utkání. V první půli jsme o výsledku měli rozhodnout, kdy jsme kromě proměněné penalty měli další minimálně dvě vyložené šance. Ve druhém poločase nás hosté přitlačili a vytvořili si tlak. Naštěstí jsem to přestáli a přidali druhou branku, která utkání rozhodla. Náš výkon, hlavně ve druhé půli však nebyl dobrý.

Branky: Balajka 2, Kříž 2, Fried 2, Petrásek, Karásek, Adámek

Oldřich Helebrant: Po kvalitním výkonu z minulého týdne přišlo rychlé vystřízlivění. Špatný výkon v pohybu a hře s míčem, nás stál kvalitní výkon i výsledek. Soupeř nás přehrál i převyšoval ve všech herních činnostech. Můžeme děkovat jen oběma brankařům, že výsledek nebyl ještě horší. Musíme se vrátit urychleně na zem a začít opět od poctivé práce, která nám přinesla kvalitní výkony.

PROGRAM NA VÍKEND:

1.SC Znojmo - Vyškov
Neděle 12.4.2015 (10:00 hod. - ČAFKA)

U12

Sparta Brno - Znojmo 6:6

Branky: Valášek 2, Mandinec 2, Kouřil, Klement - Synek 2, Kohoutek 2, Prágr, Pecina

Zdeněk Mička: Velmi kvalitní utkaní s prvním týmem v tabulce. V zápase byly vidět krásné góly, bojovnost, chuť a herní kvalita na obou stranách. V utkaní jsme vedli již o čtyři branky, ale neproměňováním vyložených brankových příležitostí jsme přišli o vítězství.

Neděle 12.4.2015 (11:30 hod. - ČAFKA)