Libor Žondra hráčem 1.SC Znojmo FK!

Z n o j m o - Vytáhlý útočník Libor Žondra si v minulých dnech řekl o místo v kádru a uskutečnil se tak jeho přestup z HFK Olomouc. Nedávno pětadvacetiletý fotbalista by měl ve Znojmě nahradit Václava Vašíčka a předpoklady k tomu určitě má. V přípravě už se dokázal dvakrát střelecky prosadit.

 
 
 

Libor Žondra se narodil 22.6.1989 a s fotbalem začínal v Pivíně. Postupně pak prošel také Určice a Hranice na Moravě. Přes tyto destinace se dostal až do HFK Olomouc, kde zakotvil na delší dobu, byť byl v jednu chvíli i na hostování v Hlučíně, kde nabral první zkušenosti s druholigovým fotbalem. Toho se nakonec dočkal i s holickým klubem, s kterým slavil v roce 2012 postup do 2. ligy. V té si vedl natolik dobře, že si ho v téže sezóně do zimní přípravy vyžádal prvoligový Hradec Králové. Velkou šanci nakonec zmařilo útočníkovi zranění. Loňskou sezónu strávil Libor v HFK v MSFL, nyní ale bude jeho další budoucnost spojena s 1.SC Znojmo FK.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin