Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.10.Nikdo správně netipovalNaši prohru 1:4 na Bohemians Praha nikdo netipoval.
28.10.Rosice podlehly ProstějovuV dnešním divokém zápase podlehla naše farma z Rosic doma favoritovi MSFL - Prostějovu těsně 3:4, když v poločase prohrávala už 0:4. Hosté dohrávali bez jednoho vyloučeného, ale domácím mohutný finiš (během osmi minut snížili třemi brankami) na bod už nestačil. Podrobnosti k zápasu zde. Rosice tak zůstávají v tabulce na 12.místě a za týden jedou na půdu dalšího favorita - Frýdku-Místku.
27.10.Kdo bude hrát?Je jisté, že v zápase s Čáslaví nebude hrát Muamer Avdič, který za ČK dostane asi 1 zápas trestu. Určitě jej bude muset vynechat i doposud (vedle Hrubého) jediný hráč, který nechyběl ani minutu Ondřej Sukup. Uvidíme, jak bude vypadat zranění kapitána a stopera Todora Yonova, který dnes musel ze zápasu již po 16.minutách odstoupit. Snad se již vrátí Radim Nepožitek a zcela jistě nastoupí opět Václav Vašíček, který musel dnešní zápas kvůli trestu za 4 ŽK vynechat.
22.10.Šilinger v sestavě kolaV tradiční sestavě kola vfotbal.cz za 12.kolo je i náš Jan Šilinger. Blahopřejeme!
22.10.Dva správně tipujícíJiří Malár a uživatel s přezdívkou tobiczek jsou dvěma správně tipujícími v naší tipovačce. Gratulujeme a účastněte se všichni!
21.10.Rosice prohrály a jsou 12.Po dnešní dopolední prohře 2:5 na hřišti 1.FC Slovácko B je naše farma z Rosic na 12.místě MSFL.
21.10.Vašíček si v Praze nezahrajeJelikož v dnešním duelu dostal Václav Vašíček již 4.ŽK, dostane v týdnu od disciplinárky trest na jeden zápas, a tak se nepředstaví v sobotu na hřišti FK Bohemians Praha. Na případné další góly si nejlepší střelec 2.ligy bude muset počkat až první listopadovou neděli doma proti Čáslavi.
18.10.Rosice prohrály 1.zápasV prvním duelu osmifinále Poháru České pošty podlehla naše farma FC Slovan Rosice mistrovskému Slovanu Liberec 1:4. V dresu domácích se objevili i Odehnal, Lukáš a Krhut. Více si o střetnutí můžete přečíst zde. Odveta je na pořadu v Libereci už 31.10. od 17:00.
15.10.Lenka D. správně tipovalaa sice naši výhru 1:0 ve Varnsdorfu. Gratulujeme!
15.10.Sukup a Avdič v sestavě kolaVfotbal.cz sestavil all-stars sestavu 11.kola 2.ligy a nechybí v ní ani naši dva poslední střelci Ondřej Sukup (ve Varnsdorfu) a Muamer Avdič (doma proti Táborsku). Důkaz máte zde.
13.10.Rosice zdolaly KroměřížJasnou výhrou 3:0 nad Kroměříží se blýskl Slovan Rosice, naše farma, v MSFL. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených. Rosice, za které dnes hráli Tomáš Lukáš, Radek Buchta a Dominik Krhut, jsou na 10.místě.
12.10.Buchta hrát nebudeRadek Buchta má za 4.ŽK zákaz startu od disciplinární komise, a tak nebude moci nastoupit ve Varnsdorfu. Doma proti Viktorii Žižkov pak ale už nastoupit může.
9.10.Vladimír Fridrich vyhrálJako jediný správně tipoval výhru 1:0 nad Táborskem. Gratulujeme!
8.10.Hrubý a Avdič v sestavě kolaV all-stars týmu 10.kola podle vftotbal.cz najdeme dva naše fotbalisty! Hledejte zde.
8.10.Středa - příprava na SlovenskuVe středu 10.10.2012 od 15:30 sehraje náš A-tým přípravný duel proti prvoligovému celku FK Senica. Hrát se bude v obci Petrova Ves.
6.10.Rosice v MSFL opět prohrályNa rozdíl od poháru se naší farmě v MSFL dnes nedařilo. Dnes prohrála v Břeclavi 0:3 a v tabulce klesla na 12.příčku. Snad se jí za týden bude doma proti Kroměříži dařit více.