Zápasy – Kinderwelt Okresní soutěž mladších přípravek
U19 | tým | zápasy | tabulka | statistiky | U17 | tým | zápasy | tabulka | statistiky |
U16 | tým | zápasy | tabulka | statistiky | U15 | tým | zápasy | tabulka | statistiky |
U14 | tým | zápasy | tabulka | statistiky | U13 | tým | zápasy | tabulka | statistiky |
U12 | tým | zápasy | tabulka | statistiky | Mladší Žáci | tým | zápasy | tabulka | statistiky |
Starší přípravka: | tým | zápasy | tabulka | statistiky | Mladší přípravka: | tým | zápasy | tabulka | statistiky |
krajská přípravka starší: | tým | zápasy | statistiky | krajská přípravka mladší: | tým | zápasy | statistiky |
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. (Mor. Krumlov) | ne 11.9. | FC Moravský Krumlov | 1.SC Znojmo FK | 9:6 | (0) |
1. (Mor. Krumlov) | ne 11.9. | TJ Jezeřany-Maršovice | 1.SC Znojmo FK | 0:20 | (0) |
2. (Dobšice) | ne 18.9. | FK Znojmo | 1.SC Znojmo FK | 4:6 | (0) |
2. (Dobšice) | ne 18.9. | FK Znojmo B | 1.SC Znojmo FK | 5:11 | (0) |
2. (Dobšice) | ne 18.9. | Sokol Dobšice | 1.SC Znojmo FK | 4:5 | (0) |
3. (Tasovice) | ne 25.9. | 1.SC Znojmo FK | TJ Sokol Tasovice | 4:5 | (0) |
3. (Tasovice) | ne 25.9. | 1.SC Znojmo FK | FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky | 9:6 | (0) |
4. (Prosiměřice) | ne 2.10. | TJ Prosiměřice | 1.SC Znojmo FK | 0:8 | (0) |
4. (Prosiměřice) | ne 2.10. | TJ Břežany/ TJ Sokol Božice | 1.SC Znojmo FK | 8:10 | (0) |
5. (Husovy sady) | ne 9.10. | 1.SC Znojmo FK | Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice | 6:5 | (0) |
5. (Husovy sady) | ne 9.10. | 1.SC Znojmo FK | TJ Sokol Štítary,spolek | 11:1 | (0) |
6. (Husovy sady) | ne 16.10. | 1.SC Znojmo FK | FC Moravský Krumlov | 1:5 | (0) |
6. (Husovy sady) | ne 16.10. | 1.SC Znojmo FK | TJ Jezeřany-Maršovice | 6:1 | (0) |
7. (Husovy sady) | ne 23.10. | 1.SC Znojmo FK | FK Znojmo | 7:2 | (0) |
7. (Husovy sady) | ne 23.10. | 1.SC Znojmo FK | FK Znojmo B | 10:1 | (0) |
7. (Husovy sady) | ne 23.10. | 1.SC Znojmo FK | Sokol Dobšice | 1:2 | (0) |
8. (Hl. Mašůvky) | ne 9.4. | 1.SC Znojmo FK | TJ Prosiměřice | 20:3 | (0) |
8. (Hl. Mašůvky) | ne 9.4. | 1.SC Znojmo FK | TJ Sokol Tasovice | 1:7 | (0) |
9. (Husovy sady) | ne 16.4. | 1.SC Znojmo FK | TJ Břežany/ TJ Sokol Božice | 13:6 | (0) |
9. (Husovy sady) | ne 16.4. | 1.SC Znojmo FK | TJ Sokol Šanov | 27:1 | (0) |
10. (Oblekovice) | ne 23.4. | FK Znojmo | 1.SC Znojmo FK | 6:10 | (0) |
10. (Oblekovice) | ne 23.4. | FK Znojmo B | 1.SC Znojmo FK | 6:10 | (0) |
11. (Hl. Mašůvky) | ne 30.4. | 1.SC Znojmo FK | FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky | 3:3 | (0) |
11. (Hl. Mašůvky) | ne 30.4. | 1.SC Znojmo FK | Sokol Dobšice | 6:6 | (0) |
13. (Jezeřany) | ne 14.5. | FC Moravský Krumlov | 1.SC Znojmo FK | 11:5 | (0) |
13. (Jezeřany) | ne 14.5. | TJ Jezeřany-Maršovice | 1.SC Znojmo FK | 2:16 | (0) |
14. (Husovy sady) | ne 21.5. | 1.SC Znojmo FK | TJ Sokol Hluboké Mašůvky | 3:3 | (0) |
12. (Štítary) | ne 28.5. | TJ Sokol Štítary,spolek | 1.SC Znojmo FK | 3:11 | (0) |
12. (Štítary) | ne 28.5. | Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice | 1.SC Znojmo FK | 6:6 | (0) |