Branky: 27. Bílek z penalty, 78. Poláček - 9. a 30. Ošťádal, 21. a 65. Kohoutek
ŽK: Šenkyřík (Líšeň)
Rozhodčí: Licek - Cieslar, Ondrouch
SK Líšeň: Přerovský - Bílek (34. Wenzlovský), Poláček, Šenkyřík, Jucha - Maděra, Cambal (61. Vencbauer), Peška, Uřídil - Lukšija, Prokš
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Zapletal (73. Peřinka), Neumann, Vespalec, Servít - Beno, Vašina (41. Buchta), Kohoutek, Pospíšil V. - Kohout (66. Tumurbaatar), Ošťádal (70. Cabák)

Jiří Kotlán (Znojmo): Domácí měli být favoritem utkání. Snažili se kombinovat a držet míč na kopačkách. Nám se dařilo narušovat šance domácích již v zárodku a kontrovat rychlým protiútokem. První naši branku vstřelil Ošťádal, kdy důrazný Kohout vybojoval míč a na volného Jakuba ve středu hřiště. Ten už věděl co s míčem 0:1. Druhou branku vstřelil Kohoutek, který šel do vápna domácích a využil zaváhání domácího brankaře a míč uklidil do prázdné brány 0:2. Domácí se nevzdávali a po vniknutí hráče do našeho pokutového území se domácí útočník ocitl na zemi. Hlavnímu rozhodčímu se tento zákrok zdál jako porušení pravidel a odpískal pokutový kop, který domácí proměnili 1:2. Do poločasu jsme ještě stačili opět zvýšit Oštádalem 1:3. Druhý poločas byl podobného rázu jako první, jen bylo branek méně. Z našeho rohového kopu se trefil Kohoutek 1:4 a odskočili jsme o tři branky. Domácím se ke konci utkání už jen podařilo korigovat skóre na 2:4. Týmový výkon byl strůjcem našeho úspěchu.