Rozhodčí: Sedláček - Lenfeld, Laštůvka
ŽK: Moravec (Znojmo)
1.SC Znojmo FK: Koukal - Novotný, Čech, Křivánek, Koch - Škarka, Švarc, Moravec, Novák - Valenta, Procházka
FC Zlín: Lebánek – Janků (60. Pafka), Štěpánek, Maršálek (55. Matyáš), Daněk – Kolář Jan, Slaměna, Vičánek (60. Kolář Jakub) – Sklenář (41. Polanský), Červenka (55. Pavlis), Váňa

Jiří Kotlán (Znojmo): V utkání byl jasný favorit, proto jsme neměli co ztratit. Hráči měli hrát zodpovědně a pokusit se překvapit hostující obranu. I když se tým rozšířil o Čecha z FC Moravský Krumlov, tak je potřeba posílit na minimálně dvou postech. První branku jsme obdrželi po chybném obsazení útočícího hráče Červenky z pravé strany. Druhá branka padla po vzorové kombinaci na jeden dotek z levé strany a centrovaný míč našel na velkém vápně Váňu a ten parádním angličanem zvýšil na 0:2. Druhý poločas jsme chtěli ještě vstřelit kontaktní branku, ale opět jsme byli pod tlakem a v určitých fázích nás držel v bráně Koukal. Bohužel se Váňa na začátku druhého poločasu prosadil podruhé a bylo 0:3. Domácí hráči si začali uvědomovat, že je těžké se vyrovnat s lehkonohými ševci a kupili chybu za chybou. V 61. minutě se ještě prosadil Pavlis a hosté již kontrolovali hru do konce utkání.

Jakub Řihák (Zlín): Od začátku se hrálo na jednu bránu, nicméně v první půli to bylo z naší strany trochu pomalé a nepracovali jsme s míčem v takové rychlosti, v jaké bychom si představovali. Ve druhé půli už jsme dokázali tempo vystupňovat a v závěru jsme se dostali do řady přečíslení, nezvládali jsme však finální fázi. Celkově ale kluci zaslouží pochvalu, protože zápas měli pod kontrolou.