Třetí druholigová výhra - 2:0 - a v přímém boji o záchranu s Kladnem

Třetí druholigová výhra - 2:0 - a v přímém boji o záchranu s Kladnem Velmi důležitý souboj mezi našimi borci a kladenským celkem skončil naši zaslouženou výhrou 2:0! Tu vidělo a přispělo k ní i začínající jádro povzbuzujícího kotle. Díky! V tabulce jsme sice stále předposlední, ale odpoutali jsme se od posledního Hlučína a bodově se přiblížili celkům nad námi. Důležitý bude další přímý duel o záchranu poslední říjnový den v Čáslavi.

13.k.2.liga, neděle 24.10.2010
1.SC Znojmo FK - SK Kladno  2:0  (2:0)
Branky: 32. a 43.Zapalač
ŽK: 53.Šilinger, 64.Vavřík - 49.Bartoš, 90.+3.Holub
ČK:
Rozhodčí: Pavel Rýma - Petr Slavík, Petr Čecháček
1.SC Znojmo FK: Hrubý - Šilinger, Mička, Yonov (C), Hříbek - Zapalač, Vavřík, Podzemský, Krhut (84.Lukáš) - Trnovec, Látal (76.Minarech)
SK Kladno: Tesař - Bartoš, Hyský, Samek, Rada (46.Coufal) - Kabele, Holub, Wojnar, Cigánek (46.Zachariáš) - Zoubek (73.Kobler) - Vukovič
Počet diváků: 710

Ve 30.min. nejprve trefil Podzemský břevno, ale pak se o dvě minuty později Zapalač ve vápně uvolnil, posunul si míč na střelu a svým pokusem orazítkoval levou tyč. Od té se však balón odrazil do brankáře Tesaře, který si ho srazil do sítě! A gól do šatny vstřelil soupeři ve 43.minutě opět Zapalač, který využil krásné akce Látala!! Poločas snů!

Ve druhé půli se Kladno snažilo korigovat skóre, ale nakonec nemělo žádnou vyloženou šanci. Naši borci vyráželi do nebezpečných protiútoků, z nichž asi nejvíce se přiblížila k brance akce v 85.minutě, kterou měl Minarech - od půlky hřiště unikal po pravé straně obráncům, aby nakonec neprostřelil brankáře Tesaře, který střelu dobře vyrazil.