Nepovedený výkon, Sigma B nám v přípravě vystavila varování

Nepovedený výkon, Sigma B nám v přípravě vystavila varování H l u b o č k y - V krásném areálu stadionu v Hlubočkách se nám zápas proti Sigmě Olomouc B vůbec nevydařil. Po celý zápas jsme tahali za kratší konec a směřování celého utkání už naznačil úvod utkání, který jsme nezachytili a brzy prohrávali 0:2. Po zbytek utkání už se nám pak výkon nepovedlo zlepšit a soupeř bral zaslouženou výhru.

přípr. Hlubočky, sobota 18.7.2015
SK Sigma Olomouc B - 1.SC Znojmo FK  3:0  (2:0)
Branky: 5. Habusta, 15. Texl, 63. Rolinc
SK Sigma Olomouc B: Blaha – Texl, Šindelář, O. Ševčík, Jemelka – Hladík, Habusta, Kalvach, P. Ševčík, Falta – Chorý
Náhradníci: Schmidt, Yunis, Rolinc, Richter, Vichta, Buchvaldek, Hýbl, Spurný
1.SC Znojmo FK: Veselý – Žondra (63. Ledecký), Hříbek, Piroch (46. Serenkov), Mezlík, Zezula (63. Odehnal), Helísek, Kostorek (46. Okleštěk), Šumbera, Njire, Nepožitek

K přípravnému zápasu neodcestoval kvůli rodinným důvodům Cihlář, pro zranění pak Šamánek se Stáňou. Lapeš s Levaiem posílili juniorku v duelu proti Třebíči. První půle se nám vůbec nevydařila, což předznamenal už úvod utkání. Ten jsme nezachytili a brzy prohrávali 0:2. V páté minutě se po standardní sitauci prosadil Jakub Habusta a v patnácté minutě využil dobrou kolmici za obranu Jiří Texl.

I další minuty patřily Olomouci, nám naopak nevycházela kombinace a ztráceli jsou spoustu jednoduchých míčů. Výjimkou byly střely Nepožitka a Njireho, kterého však svůj cíl nenašly. Do kabin se nám tak neodcházelo příliš vesele.

Druhá půle pro nás mohla začít příznivě. Žondrovi byl sklepnut ve vápně míč, náš útočník pálil z první těsně vedle brány. Nějaký důrazný tlak však z této velké šance nevzešel. Naopak, Sigma nadále hrozila a prezentovala se svižným projevem. V 56. minutě už všichni diváci viděli třetí gól ve znojemské síti, Olomoučtí však v tutové šanci nastřelili boční síť. Podobná tutovka přišla i vzápětí, tentokrát z toho byla orazítkovaná spojnice.

Napotřetí už to ale Sigmě vyšlo. Nájezd dva na jednoho proměnil do prázdné brány Jakub Rolinc. Olomoučtí měli i další šance, skóre už se ale neměnilo a to ani po přímém kopu Stijepa Njireho, jehož povedenou střelu lapil gólman.