Na Podluží 1:1

Na Podluží 1:1 Na půdě Břeclavi se nakonec zrodil nerozhodný výsledek. Domácí se ujali vedení, naši hráči Podzemským vyrovnali.

přípr., sobota 12.2.2011
Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek - 1.SC Znojmo FK  1:1  (1:1)
Branky: 3.Bielčik - 37.Podzemský
1.SC Znojmo FK: Šustr – Sukup (60´Švarc), Coufal, Mička (46´ Yonov), Kazár - Krhut (46´ Lukáš), Lacko (60´ Vavřík), Hnáníček, Krajačič – Podzemský - Kováč
připraven byl ještě náhradní brankář Doleček

Dva zápasy během tří dnů měli naši hráči po závěrečném hvizdu hlavního arbitra. Trochu se tato skutečnost odrazila na konečném výsledku z naší strany. Tím ale nechci snižovat bojovný výkon domácího mužstva pod taktovkou trenéra Vladímíra Michala. Domácí celek je také v plné přípravě na svoji soutěž. A byli to právě oni, kdo se dostal už ve třetí minutě do vedení. Bielčik převzal nádherně přihrávku mezi naši střední obránce a vně velkého vápna otevřel skóre zápasu. V 10 minutě měli domácí výhodu trestného kopu, ale střela šla vedle. Naši se do prvního vážnějšího ohrožení břeclavské branky dostali ve 12 minutě. Hnáníček střelou z 25 metrů protáhl domácího golmana. Krajačič zahrával rohový kop, na přední tyči Podzemský míč přizvedl dál k domácí brance a míč se svezl po břevnu – domácí další nebezpečí odvrátili. Následovaly další šance. 17´a Krajačič z trestného kopu trefuje levou tyč. 19´ Lacko tvrdě pálí a jen těsně míjí levý horní růžek branky. V 36´ se dostali k rohu domácí, ale naši borci výborně zahráli v obrané fázi a dostali se do rychlého přečíslení pět na dva. Rychlá přihrávka na pravé křídlo Krhutovi, přihrávka do šestnáctky a Podzemský střelou doprostřed brány vyrovnává na 1:1. Šanci měl ještě v 45´ Kazár. Z trestného kopu mířil k tyči, ale brankář Prokop kryje.

Druhá půle se hrála dále v rychlém nasazení a trochu se i přitvrdilo. Rozhodčí musel hráče uklidnit a rozdal tři žluté karty za tvrdé zákroky. Šance se střídaly na obou stranách. Na naší straně se dvakrát během pěti minut dostal ke střele Lukáš T., Hnáníček a Vavřík. Vždy ale trefili jen prostor v brance, kde stál domácí golman. Domácí několikrát ohrozili naši branku, ale i Šustr byl pozorný.

Příprava na jaro se tímto zápasem posunula blíže ke konci. Ještě následuje zítřejší nedělní zápas v Jevišovicích proti celku Dobšic ve 14:00. Dále ve středu sehrají naši borci utkání v Trnavě se Spartakem (jeho generálka na ligu). Zápas začíná ve 14.30 16.2.2011.

Pokud nevidíte v dnešní sestavě některá jména z předešlých zápasů, tak omarodili Nepožitek, Vašíček a volno na doléčení zranění dostal Trnovec.