FC Slovan Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo FK  2:4  (2:3)
Branky: 4. Šenk, 33. Janota - 11. Štancl, 14. Štola, 26. Navrátil M., 67. Šuba
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Peřina - Denev, Karlík
FC Slovan Havlíčkův Brod: Gron (36. Mašek) - Novotný, Kadlec, Rázl (55. Novák), Gruber, Šenk, Pekárek (36. Merunka), Janota (36. Klouček), Pecen, Víšek (c), Nový (36. Udržal)
1.SC Znojmo FK: Vaněk (36. Švejkar) - Kselík (36. Poláček), Navrátil T., Valášek, Železný (54. Šívr) - Košíček (36. Vybíral), Navrátil M., Bartoněk (45. Jonáš), Štola - Štancl, Šuba (c)

Miroslav Steinhauser (Znojmo): Do mistrovského utkání, které se hrálo za obrovského vedra a na umělé trávě?? jsme nevstoupili dobře. Po rychlém brejku po pravé straně jsme nezachytili hráče soupeře a ve druhé minutě jsme prohrávali 1:0. Po obdržené brance jsme začali kombinační hrou soupeře přehrávat a výsledkem bylo vedení 1:3. Do druhého poločasu jsme prostřídali hráče a soupeř nás dostal zejména ve středu hřiště pod tlak. Domácí měli brankové příležitosti. Se štěstím jsme šance přežili a v poslední minutě po rychlé akci jsme navýšili na konečných 2:4. Hráči podali bojovný výkon a za velkého horka jsme vydolovali vítězství. Domácí byli velice zdatným soupeřem.