Podrobnosti

Související články

11.09.2019 -  Netradičně ve čtvrtek proti Frýdku-Místku!
24.04.2019 -  Teplý po Českých Budějovicích: o sedmé brance v sezóně, pozici v týmu a pohledu na fotbal
22.03.2019 -  Cenná remíza ze Senice. V pátečním zápase rozhodovaly koncovky poločasů
19.03.2019 -  Už jsem skoro zvedal ruce, mrzí Mudru nádherná, leč neúspěšná akce
14.03.2019 -  Brzký čas mi osobně nevadí, říká Teplý před Třincem. O motivaci má postaráno
24.01.2019 -  Arena Cup: První výhra v přípravě. O třech bodech rozhodl Teplý
17.01.2019 -  Ohlasy po FC Nitře: Teplý reaguje na produktivitu v přípravách. Kalvoda komentuje vysoký počet branek
16.01.2019 -  Přestřelka s Nitrou bez vítěze. Remízu po nadějném vedení zachránil v závěru Teplý
12.01.2019 -  Po Zbrojovce Brno jsme prohráli také s Táborskem. Znovu rozhodl druhý poločas
04.12.2018 -  Statistiky po podzimu: Nejlepším střelcem se stal Teplý, všichni hráči absentovali
10.11.2018 -  Čtyři góly jsem snad ještě nevstřelil, usmívá se hrdina Teplý. Se střídáním byl srozuměn
09.11.2018 -  Zdemolovali jsme Vítkovice v Ostravě 6:0! Drtivou výhru svým galapředstavením zajistil Teplý
20.10.2018 -  Moc pozitivních věcí tam nebylo, hodnotil Kalvoda vysokou prohru s Pardubicemi