Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "robert.knebl" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
29.1.2018, 14:36
 
 
Reakce na p.k.: Super zpráva, Kalvoda je skvělá volba. T...
To nejlepší, co se mohlo stát se stalo skutečností.

Pan Kalvoda je dle mého výborný nejen trenér, stratég, ale i člověk, který má přesah na úrovni sportovního managementu a hráčů. Nebojí se říct koho chce či nechce. Když jsem s ním dělal osobní rozhovor kdysi dávno za fanoušky před nástupem do funkce trenéra, tak už tehdy bylo jasné, že s týmem udělá úspěch a že má jasnou vizi a záměr, ale zároveň činí krok za krokem. A dle mého potřebuje vždy jen čas, aby ukázal jaký potenciál a zkušenosti má. Není dle mého tajemstvím, že byl zde podle mně nejlepším trenérem historie, přestože v ideální jedenáctce jako trenér neskončil, protože ta soutěž se konala před jeho tehdejší nástupem.
A historický úspěch a i předvedená hra to jen pak potvrdila a i v 1. lize jsme hráli důstojnou roli a všichni o nás mluvili.
Našel bych x superlativů, proč si myslím, že Leoš Kalvoda je zde, ale jednou větou: Je to člověk, který je srdcař, má rád fotbal, nevzdává se, od fotbalu chce vždy maximum a udělá vše, aby to tady fungovalo. Věřím mu.

Takže teď už jen hodně štěstí do nové funkce :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
8.1.2018, 14:59
 
 
Njire také pryč ... hmm ... tak se nám to nějak rozpadá :-) :-) :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
7.1.2018, 23:40
 
 
Reakce na sobito: Podle mě si ty asi jedinej kdo si dělá...
... nemyslím si, že jsem jedinej, ale určitě jsem jeden z mnoha, který si to přeje, aby tým bojoval o postup do 1. ligy a tak by to zkrátka být mělo vzhledem k tomu, jak píše josta, že tým již účastí v 1. lize se k tomu zavazuje. Přijde mi to alibistické říkat, že tým nemá ambice. Souhlasím s tím nejen jak píše josta, ale říká to i více lidí, kteří sem nepíšou.

Klub by měl mít mysl vítěze a bojovat vždy o nejvyšší příčky a reálně si sice řekli TOP 6 a místo pod TOP 6 je neúspěch, ale také si myslím, že kromě reálného cíle klubu by v každém fotbalistu a trenérovi by přece měli být ty nejvyšší mety a to je v tomto případě postup! Ostatně, jak už jsem psal s první "TOP 5" jsme hráli důstojně (výsledkově).
 
 
robert.knebl | Znojmo
6.1.2018, 18:04
 
 
Reakce na josta: ..tak to je velká ztráta.....
Já myslel, že tým se chce ještě porvat o to druhé postupové místo, ale vypadá to, že asi ne ... škoda. Protože příští roky to bude mnohem náročnější se do 1. ligy probojovat. Ach jo.
 
 
robert.knebl | Znojmo
3.1.2018, 19:13
 
 
Reakce na Bořa: Micha Bělák v Baniku jako sportovní mana...
Uličný - Kučera - Bělák - připomíná mi to historii u nás ve Znojmě a nakonec z toho bylo 3. místo ve FNL, tak co z toho bude v Baníku Ostrava? Záchrana v 1.lize?
 
 
robert.knebl | Znojmo
3.12.2017, 23:40
 
 
Pro Jarda001: Jardo, píšeš, že souhlasíš s většinou až na tu produktivitu, ale pak mi vlastně dáváš za pravdu, že jsme měli dát o pár gólu více a že obrana je hodně(krát) nedůrazná a laxní. Navíc to uzavíráš slovy, že je potřeba zapracovat a bodovat více se slabšími týmy, takže .....

.... první 3 zápasy FNL na jaře hrajeme s posledními 3 týmy v tabulce, takže když se všemi těmi dáme více gólů, než oni a tím pádem vyhrajeme, tak vezmu i zpět tu produktivitu. Klidně, ať vyhrajeme "jen" 1:0 či 2:1, pokud to bude 9 bodů ze 3 zápasů, tak OK.
Proti komu jinému bychom měli bodovat, než s 3 nejslabšími týmy momentálně ve FNL?
A pak bude po těchto 3 duelech pikantní souboj s Opavou, kde se ukáže zda-li máme či nemáme o co bojovat respektive zda bude sezónu o honbou za HET ligou a přímý souboj s Opavou to napoví, pokud jen tyto 3 zápasy předtím zvládneme.

Jestli je nezvládneme, tak nemáme co dělat nejen v HET lize, ale vypadneme i s cíle klubu tj. TOP 6!

A chtě nechtě hrají hráči i o fanoušky, kteří se budou rozhodovat podle těchto 3 utkáních jara.
... bude to lámání chleba, pokud uspějí, tak budou zase návštěvy k 1000 divákům, pokud neuspějí, tak si dovolím tvrdit, že návštěvy budou poloviční a nižší a možná jen 1-2 zápasy se vyšplhají nad 500.

Takže i to jde ... kotel tam bude vždy, ale hráči nehrají jen pro kotel. Hrají za sebe, za Znojmo, za klub 1. SC Znojmo i pro diváky, kteří se chtějí fotbalem bavit a oni na to mají, jen je potřeba to dokázat na hřišti!
 
 
robert.knebl | Znojmo
1.12.2017, 01:19
 
 
Suma sumárum musím však uznat, že 6. místo je opravdu příjemné a potvrzuje to i anketa, protože k dnešnímu dni dalo (a to nejvíce 50% hlasů) známku "2" jako ve škole pro klub 1. SC Znojmo FK
 
 
robert.knebl | Znojmo
1.12.2017, 01:15
 
 
Malé ohlédnutí za podzimem aneb můj subjektivní pohled:

Plusy:

- 6. místo splňuje TOP 6, které bylo cílem klubu, z minima jsme vytěžili dle mého maximum
- s týmy z první TOP 5 jsme hráli solidně! Pro úplnost nad dosavadním lídrem jsme uspěli a vyhráli, s druhým týmem dle mého smolná prohra a pak už jen 2 remízy s třetím (Příbram) a čtvrtým (Čes. Budějovice) týmem včetně výhry nad Pardubicemi, které jsou na 5. místě
- "pouze" 6 bodů ztráta na 1. místo a 5 bodů na 2. místo nás stále drží ve hře o postup do HET ligy
- chytil se mladý ambiciózní Tonda Růsek, který měl formu i v reprezentaci ČR, kterou potvrzoval i na klubové úrovni včetně gólů
- v týmu si vyzkoušeli 2. ligu i mladí hráči

Mínusy:

- dle mne jsme 2 zápasy měli vyhrát či remízovat a mohli jsme dokonce být v TOP 3!
- střelecká bilance je oproti jiným týmům katastrofální! Méně gólů, než my vstřelilo už "jen" 5 mužstev (Sokolov, Táborsko a pak poslední 3 mužstva tj. Vítkovice, Ústí n. L a Frýdek-Místek)
- obrana (25 obdržených branek) je také špatná! Více branek dostali už jen 3 týmy!!! Žižkov (26), Vítkovice (31), Ústí n. L. (32)
- prohra s Ústí n. L - 4:0 Smajlík a ve Varnsdorfu 3:0 Smajlík
- jen 2x jsme udrželi vzadu "0" a to je dle mého hodně málo!!!
- ve hře jsou mnohdy obrovské minely, nedůraznost, laxnost, nekompaktnost a hlavně výkony nejsou stabilní jak u jednotlivců, tak i týmová nesehrannost a to už máme za sebou 16. kol!

A jak to vidíte Vy?
 
 
robert.knebl | Znojmo
26.11.2017, 21:29
 
 
Reakce na josta: ..reprezentantů co prošli Znojmem bude ...
WOW - jen koukám, skvělá znalost
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 19:21
 
 
Gratulace k remíze. Ta se s HK počítá!
Jsme "pouze" 5 bodů od postupových příček. To je pořád hratelné. Teď bude důležité vstup do jara.
Už se těším :-)
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:45
 
 
... možná by bylo i zajímavé čtení hráči, kteří hráli či hrají za 1. SC Znojmo a byli v reprezentaci ČR jakékoliv kategorie (Okleštěk, Cihlář, Růsek, Hudec, Heinz, Hrošovský - SR)
A také Ti, kteří už měli příležitost hrát např. Evropskou ligu či Ligu mistrů (Hnaníček, Hrošovský, Hrubý aj.)

Já sám nevím, kdo všechno měl tu čest, ale rozhodně je to inspirace možná pro Zdeňka Plánku, aby něco takové pokusil sepsat a nahlédl do historických i současných statistik, aby to nebylo zapomenuto, ale takové příjemné čtení by mělo být v archivu zvěčněné, ostatně kdo by ještě před 6 lety tušil, že budeme hrát Gambrinus ligu???
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:39
 
 
Někteří asi ví a jiní tuší, že klub 1.SC Znojmo vznikl sloučením dvou klubů. Zjednodušeně řečeno RH Znojmo a TJ Znojmo (no já jsem sice hrával za TJ později FC Znojmo), ale asi slavnějším a historicky i úspěšnějším z obou bratrů byl ten "Rudohvězdný", přestože těžil ze začlenění v armádních klubech a měl tedy určitě ulehčen výběr příp. adeptů mužstva. Ale to v tuto chvíli není důležité. Důležitější je, že oficiálně vznikla RH Znojmo v roce 1953 a v roce 2018 si tak připomeneme 65 let od založení a tím pádem by to mohla být zase nějaká příležitost pro "novou jedenáctku" či to nechá klub až na 70 let v roce 2023? To uteče jako voda.

Poslední dobou totiž se zde objevilo řadu hráčů, kteří určitě stojí za velkými úspěchy včetně postupu a hraní v 1. lize a někteří z nich se vůbec nedostali do té "jedenáctky historické" minule.

A pak jsou tací matadoři, kteří tam zkrátka být mají ...

Skvělí útočníci tady byli a jsou: Vašíček, Heinz, Žondra, Pázler (ale ten byl asi spíše záložník, že?), Holomek, Trval, Pacanda, Minarech, Roman Přibyl, Bitala, nyní mladý reprezentant Růsek, Ledecký, Šamánek, Teplý

Brankářská škola je zde dle mého také výsadní co se týče golmanských jmen: Vlasta Hrubý, Pižanowski, Špit, Doleček, Švantner, Štěpanovský, Ilizi, Veselý, mladý Koukal, Drobiscz

Trenéři: Kalvoda, Fryš, ale své přinesli i jiní ...

Obránci: tam na mne svítí prostě Toše (Yonov), ale své uhrál i Odehnal a jiní obránci, Helísek, Hnaníček (nyní Zlín), Pokorný (nyní Ostrava), Tom Cihlář (kapitán a vícemistr světa do 20 let a to stejné Hudec, dále pak Sukup, Mudra, Stáňa (Ostrava) či Hříbek se 111 zápasy v 1. a 2. lize ... když tak nad tím přemýšlím, tak tady bylo už řada hráčů, kteří udělali obrovský kus práce pro klub potažmo i v jiných klubech ...

Záložníci to je kapitola sama o sobě a tam je jich tolik, že bych nerad na někoho zapomněl významného, ale pár jich napíši: Okleštěk, Nepožitek, Njire, Šumbera, Patrik Hrošovský, na které teď stojí Plzeň, ale třeba i Robert Bartolemou, který odehrál jen 10 zápasů, ale dal důležité 3 branky, ostatně Zlínu také on právě vystřelil trofej v MOL cupu a tím pádem EL, Matúš Lacko,


Ostatně prvoligová sestava byla seskupena z řadu nováčků a když si ji připomenu, tak mohu konstatovat, že více jak polovina hráčů hrála či hraje stále 1. ligu či v jiných klubech na úrovni a to nemluvím o tom, že řada z nich hraje Evropskou ligu (např. Hrošovský za Plzeň, Hnaníček za Zlín atd.).

Pro připomenutí ti co vybojovali či hráli 1. ligu:
Sestava, která hrála 1. ligu za 1.SC Znojmo FK: Hrubý (nyní Jablonec), Doleček - Heinz, Vašíček, Ševčík, Andrejić, Mandula, Nepožitek, Lacko, Okleštěk, Buchta, Helísek, Švarc, Lukáš, Cihlář, Yonov, Hnaníček, Avdić, Sukup, Mudra, Mička, Odehnal, J. Šilinger, Hříbek. Trenér: Leoš Kalvoda. Asistent: Michal Sobota nebo to byla tato sestava?

Sestava 1.SC Znojmo: Hrubý, Drobisz, Doleček - Simerský, Hudec, Yonov, Odehnal, Hnaníček, Jurić, Mudra, Hříbek, Buchta, Cihlář, Helísek, Crnkić, Gál-Andrezly, Lacko, Liener, Zeba, Diarrassouba, Kirschner, Heinz, Vašíček, Tomeček, Reljić, Stáňa, Nepožitek, Hrošovský. Trenér: Leoš Kalvoda Asistent: Tibor Duda
 
 
robert.knebl | Znojmo
25.11.2017, 00:09
 
 
Reakce na Junior28: Naprosto souhlasím...
Já už říkal tehdy po první polovině sezóny, že jak byla ta anketa o nejlepší jedenáctku včetně trenéra Znojma v historii, že tam neměl být Jiří Fryš, ale že tam měl být Kalvoda, ale ta anketa se rozeběhla dříve, než asi to mělo být.

Ale třeba k nějakému výročí bude nová anketa o 11 jedenáctku historie + trenér.
Rozhodně se podívám, jak to vlastně dopadlo, protože schválně si zkusím udělat i jedenáctku historickou já sám a jestli by se něco shodovalo.

A jak máte Vy ideální "11" Znojma včetně trenéra?
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:47
 
 
Reakce na Junior28: Trenér Petržela jen hodnotil situaci...
Nej trenér v 1. SC|byl dle mého Leoš Kalvoda
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:44
 
 
Proto nechápu, jak mohlo vyjít v anketě ztráta 10 bodů 10% či ztráta 8-9 bodů dokonce 43%!!!!!!


 
 
robert.knebl | Znojmo
23.11.2017, 23:41
 
 
Jaká bude naše bodová ztráta na postupové místo po 16.kole (hrajeme v sobotu 25.11. od 14:00 na rozbouraném stadionu FC Hradec Králové)?

Četl jsem tu anketu, ale tam nemůže být na výběr 8-9 bodů a 10 bodů, protože maximální ztráta, kterou můžeme mít na postupové místo je i v případě prohry "jen" 7 bodů!
Protože Opava už 16. kolo za sebou má a oni mají 31 bodů a na 3. místě má tým 28 bodů, takže pokud získá 3 body a my 0 bodů, tak bude mít také 31 bodů, tj. ztráta 7 bodů max.

Samozřejmě, že ideálním scénářem jest výhra s HK a tím pádem, aby ostatní zápasy nám nahráli a my se přiblížili postupovým vodám :-) do jara
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.11.2017, 14:49
 
 
To, jak se trenér Petržela včera ve Fotbal dohráno se pustil do exznojemského trenéra (nyní trenér Baníku Ostrava) Radima Kučery mi přijde hodně neprofesionální a neloajální a ještě navíc v TV.
Ach jo.
 
 
robert.knebl | Znojmo
19.11.2017, 19:59
 
 
16. kolo (příští) bude důležité pro náš klub
- buď vyhrajeme s Hradcem Kr. a vyhoupneme se vzhůru, protože ve stejném kole někdo ztratí z první TOP (např. druhý Třinec hraje v Příbrami, takže někdo z nich zákonitě ztratí - ideální by byla remíza, ale na to se ohlížet nemůžeme), vůbec bych se nezlobil, kdyby Pardubice ztratili ve FM (ten už zkrátka musí, aby se zachránil aspoň získat bod).
 
 
robert.knebl | Znojmo
18.11.2017, 21:35
 
 
Reakce na Kysi: Roberte, podle mě je zbytečné řešit post...
6 bodů na postupové místo, to je nic. Věřím, že klub postoupit chce a pokud bude mezi TOP2, tak HET ligu hrát budeme (konečně na znojemském stadiónu). Nebo jsem naivní optimista a snílek? A Ty víš něco, co já nevím?
 
 
robert.knebl | Znojmo
17.11.2017, 17:49
 
 
DNES je potřeba vyhrát, abychom na jaře stále mohli hrát o postup do HET ligy. Pokud prohrajeme, tak je úplně hotovo. Remíza také nic neřeší.
Výhra nás přiblíží k postupové dvojici a můžeme ze zadních řad útočit, což nám svědčí více, než obhajovat např. po podzimu postupové pozice. O tom jsme se už přesvědčili.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin