Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-14" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.9.2017, 17:48
 
 
Tak se necháme překvapit :-)
 
 
14.9.2017, 15:19
 
 
Reakce na robert.knebl: Můj pohled: 1) Rosa se dostává ...
Právě, řekl jsi to výstižně - postupně - kdyby se ten duel hrál po týdnu od Slavie, tak by to bylo 50:50, ale furt by to byl jenom pohár. Přeci jenom vždy sbíral třicet minut a teď si zahrál téměř celé utkání. Pokud bude fit, většinu zápasu odehraje také proti Slavii, ne-li celé. V tom případě bude po té jeho dlouhé pauze středeční duel riskantní, hned v sobotu pak hraje Sparta doma s Teplicemi.
Máš pravdu v tom, že duel a trénink je něco jiného a dle mého si zvolí radši trénink a odpočinek, než zápasové vytížení, kde tým z nižší ligy bude vyhecovaný a někdo by mohl do něho nešetrně zajet. Tom chce pomoci Spartě k titulu, Lize mistrů a nebude a vedení stát za to, aby jel na Mol cup, možná se ho zúčastní(pokud Sparta postoupí :-) ) v závěrečných kolech.
Rosický se do pohody dostávat nepotřebuje tolik, možná by v takovém utkání i strádal lehce motivaci. A on je specifický případ co se týče zranění, takže svoji účast ve Znojmě jistě velmi zváží.
Nejlepší varianta by byla, kdyby hrál a Znojmo postoupilo před nadupaným stadiónem. Ale když to bude v televizi a třeba se nepovede počasí, tak mnoho radši zůstane doma. I kvůli všednímu dni.
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.9.2017, 12:56
 
 
K Rosovi dodatek:
1) pokud bude hrát - bude to svátek pro diváky i hráče na fotbalovém hřišti
2) pokud nebude hrát - bude to větší šance uspět proti Spartě, než kdyby hrál

Tak co je lepší? :-) Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.9.2017, 12:54
 
 
Reakce na ZerekSu: Za prvé je to pohár a nemá cenu risko...
Můj pohled:
1) Rosa se dostává do herního vytěžení postupně a i proto byl teď po 17 letech v základu (a střelil gól - důležitý) a i proto si myslím, že by stát neměl. Nic více mi nepomůže, než hrát. I kdyby tu měl hrát jen 30 minut v závěru nebo první poločas, protože je rozdílový hráč
2) Na kom jiném se může dostat ještě do větší herní pohody, než právě na druholigovém mužstvu, který hraje střed tabulky a dokáže porazit např. vedoucí Opavu, která má ambice na postup do HET ligy - pořád lepší, než nějaké tréninky - prostě mi to přijde jako ideální.
3) Hráči na této úrovni, kteří jsou po nějakém delším vleklejším zranění si myslím, že jak mohou hrát, tak chtějí odvézt maximum a Rosa dle mého je toho důkazem.
4) Rosa je také dle mého dál, než ostatní ... možná neběhal tolik jako vždy malý Mozart běhal, ale on umí být tam, kde potřebuje a udělá si vždy místo pro nahrávku - i v tom je geniální, jak předvídá jednoduše hru a dostává svůj tým do tempa - jsou to jako šachy, které umí on velmi dobře předvídat. Tzn. on nebude muset tolik tady běhat. Ostatně stačí, když bude na hřišti a vytvoří jen svým pojetím a přístupem ke hře šance, které se budou líbit nejen divákům na stadiónu, ale i u TV obrazovek. Proto by byl sám proti sobě i trenér Sparty, kdyby ho nepostavil. Nikdo neříká, že musí hrát celých 90 minut.
5) Kdo ví, kolik minut bude hrát proti Slávii Praha??? I to bude hrát nějakou roli.
6) Já to vidím spíše na 60%, že hrát bude
 
 
14.9.2017, 12:16
 
 
Reakce na robert.knebl: Proč si myslíš (nebo víš?), že T...
Za prvé je to pohár a nemá cenu riskovat, aby si něco udělal v druholigovém Znojmě.
Především poté hrál v neděli proti Karviné a tuto neděli ho čeká derby se Slavií, což bude pro něho docela zápřah, když předtím vůbec nehrál. A další utkání se hraje za pouhé tři dny ve Znojmě. Procento stále může být nadějí, ale z výše uvedených důvodů a jeho předchozích lapáliích to nevidím reálně. Rád bych se pochopitelně mýlil.
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
14.9.2017, 09:38
 
 
Reakce na ZerekSu: Právě Tomáš do Znojma na 99% nepřijed...
Proč si myslíš (nebo víš?), že Tomáš Rosický nepřijede?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin