Vyškov pokračuje ve skvělém tažení MSFL, součástí jsou i Kirschner s Nehybou

Vyškov pokračuje ve skvělém tažení MSFL, součástí jsou i Kirschner s Nehybou Z n o j m o - Vládce MSFL? V současnosti tým Vyškova i se znojemskou stopou. Vyškovští jsou po devíti kolech na první místě s dvoubodovým náskokem před Uničovem. Posunulo je tam vítězství 3:0 nad Velkým Meziříčím. Součástí úspěšného tažení jsou i Roman Nehyba a Petr Kirschner, kteří zde působí na hostování.

PATRIK BOGNER (90 minut) / Třebíč - Uničov 1:1

Třebíči se v posledních utkáních nedařilo, na domácí půdě jí navíc čekal o víkendu do té doby první Uničov. Patrika trápilo v průběhu týdne zranění, stihl se však dát do pořádku a nastoupit. Do základní sestavy se také po zranění vrátil obránce Petr Vavřík, což byla pro Horáky velká vzpruha. Třebíč na dálku "pomohla" Vyškovu, s Uničovem remizovala 1:1 a nemuselo zůstat jen u bodu. V 75. minutě postupoval sám na brankáře právě Bogi, pátý gól v MSFL však nepřidal. Třebíč je v tabulce na 10. místě.

JAKUB KONVALINA (nenastoupil) / Třebíč - Uničov 1:1

Jak již bylo dříve několikrát zmíněno, v Třebíči se brankáři střídají po třech odchytaných utkáních. Proti Uničovu tak chytal Soukup, Kuba byl připravený na lavičce náhradníků.

PETR KIRSCHNER (70 minut) / Vyškov - Velké Meziříčí 3:0

Vyškov nikterak neslevuje ze skvělého vstupu do aktuálního ročníku MSFL. I při výhře nad Velkým Meziříčím byl Kirša v základní sestavě a měl i blízko ke vstřelení branky. V 33. minutě byl u začátku úvodního vyškovského gólu, který vstřelil Přerovský. Pak mohl skórovat sám, největší šanci měl v 57. minutě, bránu však těsně minul. Aktivní byl náš mladý útočník i nadále. Byl u krásné akce ve spolupráci s Kunclem a Přerovským, ani tentokrát se nezadařilo. I pokusu ze 67. minuty něco málo scházelo

ROMAN NEHYBA (90. minut, žlutá karta) / Vyškov - Velké Meziříčí 3:0

Od té doby, co se vrátil Roman Nehyba do základní sestavy, Vyškov vítězí. Plný počet bodů bral ve všech předchozích utkáních, kdy Roman nastoupil. Do statistiky utkání s Velkým Meziříčím se zapsal žlutou kartou ve 42. minutě.