U14 projela sezónu suverénně, jen kousek jí chyběl k unikátnímu počinu

U14 projela sezónu suverénně, jen kousek jí chyběl k unikátnímu počinu Z n o j m o - Hráči našeho týmu U14 prožili výjimečnou uplynulou sezónu. Z osmadvaceti utkání prohráli jen jediný, do té doby drželi devatenácti zápasovou šňůru bez prohry. Ani jediný neúspěch se Spartou Brno však naše mladíky nepřipravil o suverénní první místo. Nejlepším střelcem se stal jednoznačně s devětačtyřiceti vstřelenými góly Martin Březina. Úspěšnou sezónu hodnotí trenéři Zdeněk Mička a Marek Dítě.

 
 
 

HODNOCENÍ SEZÓNY OD TRENÉRŮ ZDEŇKA MIČKY A MARKA DÍTĚ

Co se týče hráčského kádru, nastalo v kategorii U14 nejméně změn. Tým opustil v polovině sezóny Ota Kohoutek, který přestoupil do Rapidu Vídeň a s týmem začal nově zatím pouze trénovat Jan Kadlec z Jaroslavic. První polovina sezóny byla, co se týče předvedené hry i výsledku, výborná. Svědčí o tom i 14 utkání a 14 výher. Klukům nešlo nic vytknout a dělali radost celému znojemskému fotbalu nejen v sezóně, ale i na turnajích během přípravy a školních fotbalových soutěžích při ZŠ Mládeže. O hráče tohoto ročníku se začaly zajímat i jiné kluby a to i z důvodu velkého počtu hráčů, kteří jezdí reprezentovat Jihomoravský kraj, což nás určitě těší.

V druhé části sezóny přišlo menší zhoršení ve kvalitě hry z důvodu odchodu mozku týmu Oty Kohoutka a zranění opor Daniela Pokorného a Tomáše Vocílky a také možného uspokojení ze získaných bodů a velkého náskoku před soupeři. I tak odehráli kluci mnoho výborných utkání. Tímto si dali velký závazek do příští kategorie U15, kde se jich umístění na špici bude opět očekávat. Klukům děkujeme za jejich tréninkovou a zápasovou morálku, reprezentaci klubu 1. SC Znojmo a celkový přístup k fotbalu.

Sezóna 2016/17
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
128252177 168:31
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin