U13 sbírá na halových turnajích pravidelně medailové pozice

U13 sbírá na halových turnajích pravidelně medailové pozice Z n o j m o - Zima nám postupně směřuje ke svému konci, halová sezóna ale ještě zdaleka nekončí. Naši mladší žáci například odehráli minulou sobotu úspěšně turnaj v Třebíči. Nepoznali hořkost porážky, navíc brali i individuální ocenění. Pozici na bedně, byť ne zlatou jsme brali i na turnajích v Hlučíně a Prostějově.

TURNAJ TŘEBÍČ

Naše U13 vyplňuje v přípravě každý víkend halovým turnajem a úspěšně. V sobotu odehrála turnaj v Třebíči, kde bez jediné porážky tento turnaj vyhrála. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ota Kohoutek, nejlepším střelcem byl Filip Vecheta. Nejlepším hráčem našeho týmu dle trenéra byl Daniel Pokorný.

Sestava Znojma: Tomáš Hamza, Martin Kabelka, Jirka Synek, Jakub Vorel, Ota Kohoutek, Daniel Pokorný, Oldřich Prágr, Filip Vecheta a Bartůněk Pavel.

Výsledky: Znojmo - Okříšky 14:0, Znojmo - HFK Třebíč Bílí 3:0, Znojmo - FŠ Třebíč 4:2, Znojmo - Líšeň 6:2, Znojmo HFK Třebíč Oranžoví 7:1, Znojmo - FŠ Třebíč 6:2

TURNAJ PROSTĚJOV

Turnaj v Prostějově se odehrál současně s turnajem v Hlučíně, o kterém referujeme níže. Tým byl tak rozdělen na dvě skupiny. Ta první byla pod dohledem trenéra Zdeňka Mičky. Ve velice kvalitní konkurenci, jsme nakonec obsadili třetí místo, kraloval domácí tým.

Sestava Znojma: Kučma Kamil, Felcan Petr, Synek Jiří, Martin, Pokorný Daniel, Vecheta Filip, Bílek Michal, Palatka Michal, Pecina Radek, Čížek Aleš.

Pořadí: 1. Prostějov Modří, 2. Zlaté Moravce Červení, 3. 1.SC Znojmo, 4. Zlaté Moravce - Bílí, 5. Hodonín, 6. Šumperk, 7. HFK Olomouc, 8. Prostějov

TURNAJ HLUČÍN

Ani v Hlučíně se druhá skupina v čele s trenérem Dítětem neztratila a obsadila taktéž třetí místo. I zde byla velká konkurenci. O to více potěší, že náš hráč Oldřich Prágr byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Sestava Znojma: Hamza Tomáš,Kohoutek Ota, Prágr Oldřich, Vorel Jakub, Bartůněk Pavel, Škopek Alexandr, Dvořák Milan, Špalek Jáchym a Špalek Štěpán.

Pořadí: 1. Bohemians 1905 - Bílí, Bohemians 1905 - Zelení, 3. 1.SC Znojmo, 4. SFC Opava, 5. Baník Ostrava, 6. FC Hlučín, 7. MFK Vítkovice, 8. MFK Kravaře.