Tomáš Cihlář: Boleslav dokázala potrestat všechny naše chyby

Tomáš Cihlář: Boleslav dokázala potrestat všechny naše chyby M. B o l e s l a v / Z n o j m o - Nebyl to pro náš tým v Mladé Boleslavi v neděli šťastný zápas. Pět branek v sítí brankáře Hrubého mluví za vše. Přesto to mohlo mít trochu ideálnější konec. Tomáš Cihlář byl v první půli skluzem poslán k zemi, penalta se však nakonec nekopala. A do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Jak vše dopadlo v druhé půli už netřeba připomínat. Právě s Tomáš hodnotil utkání a zmínil se právě i o penaltovém zákroku na něj v první půli.

Který moment dle tebe definitivně rozhodl? Byla to penalta po ruce Daniela Odehnala?
Dle mého názoru už to byl třetí gól.

V první půli jsme sice prohrávali 2:0. Povzbudil vás ale gól Václava Vašíčka, po kterém to bylo pouze o gól?
Určitě to bylo povzbuzení. Váša to krásně trefil a my se tím zase dostali do hry.

V první půli tam také byla situace, kdy tě obránce ve vápně zastavil skluzem. Žádal jsi tam penaltu. Můžeš tu situaci nějak popsat?
Balón propadl za stopery a já jsem šel z boku na bránu. Posunul jsem si balón před stoperem, který šel do skluzu, přičemž mi trefil pravou nohu.

Do druhé půle jsme vstoupili poměrně aktivně, byla tam i šance na srovnání. Bylo ale asi těžké hrát s Mladou Boleslaví nějaký příliš otevřený fotbal?
Začali jsme dobře, byla tam šance po rychlém brejku, ale bohužel jsme ji zase neproměnili a hned z následné akce jsem dostali třetí gól. Boleslavi jsme to hodně usnadnili a pouštěli ji jednoduše do šancí.

V čem dělal soupeř největší problémy?
Boleslav hrála dlouhé balóny na Mageru, který to prodlužoval za sebe. My jsme se špatně zajišťovali a oni toho využili.

Boleslav sice měla hodně šancí, není ale konečný výsledek až příliš krutý?
Výsledek 5:1 je špatný. Boleslav dokázala potrestat všechny naše chyby.

Nemůže tato vysoká prohra trochu nalomit sebevědomí před důležitým utkání s Baníkem?
Musíme to pustit z hlavy. Čeká nás hodně důležitý a náročný zápas, na který se musíme stoprocentně nachystat a zvládnout ho.