Sokolov bude hrát zarputile, zodpovědně, se sebeobětováním, myslí si Radek Mezlík

Sokolov bude hrát zarputile, zodpovědně, se sebeobětováním, myslí si Radek Mezlík Z n o j m o - Radek Mezlík stejně jako v minulé sezóně přišel o začátek soutěže vinou zranění. Do základní sestavy se vrátil ve vítězném utkání proti Opavě a společně s týmem se připravuje po reprezentační přestávce i na utkání v dalekém Sokolovem. S Radkem jsme probírali nejen návrat do sestavy, ale právě i nadcházejícího soupeře.

 
 
 

V neděli nás čeká utkání v Sokolově, já se ale ještě vrátím k duelu s Opavou. Nastoupil si poprvé od zranění v základní sestavě. Jaký to byl návrat? Je to pro tebe už takový evergreen, bohužel...
Bohužel. Opakuje se to, asi fakt stárnu. (s úsměvem) Návrat to byl dobrý, protože byl vítězný. Musím se ale přiznat, že jsem hledal každou chvilku k odpočinku, protože zápasový rytmus tam není a bylo to celkem náročný.

Takže ti přišel v reprezentační přestávce vhod přípravný zápas s Jihlavou, i když nedopadl výsledkově dobře?
Určitě. Jak říkám, není tu B-tým, ani juniorka. Ve finále mají tyto týmy něco do sebe, protože trénink zápas nenahradí.


7.k. FNL
Neděle
10. září
15:00 hod.
On-lineTwitter

FK Baník Sokolov

1.SC Znojmo FK

STADION SLOVENSKÁ

Pojďme k Sokolovu. V minulé sezóně jsme si tam moc dobrou vizitku neudělali (prohra 0:1 pozn. red.), takže i možnost napravit nepovedený výkon z minulé návštěvy západních Čech?
Na jednu stranu je to tak, na druhou stranu minulá sezóna a zápas v Sokolově už je pryč. Je tu sezóna nová, nový zápas.

V Sokolově se po dlouhé době změnil termín, místo sobotních 10:15 se hraje v nedělních 15:00. Čítám, že to pro vás není žádná komplikace?
Není, stejně jedeme klasicky na dva dny, takže v tom nevidím problém.

Soupeři se start do sezóny příliš nevydařil, v tabulce má pět bodů. Cood něj herně očekáváš?
Trenér nám už něco naznačoval na trénincích, protože má soupeře nasledovaného na videu. Podle toho se připravujeme. Určitě bude hrát Sokolov zodpovědně a zarputile, se sebeobětováním. My se tomu musíme vyrovnat a přidat k tomu nějakou fotbalovost, potom to bude vést k úspěchu.

Sokolov trénuje Pavel Horváth, který býval skvělým ofenzivním hráčem, Sokolov ale dokáže i vystavit neprůchodnou defenzivu...
Jsou to spojité nádoby, když nefunguje defenziva nebo obráceně, tak výsledek nejde udělat z něčeho, co funguje jen z poloviny. V tomto je určitě chytrý trenér, takže ačkoliv byl skvělý ofenzivní hráč, ví, že defenziva je také důležitá.

S čím jedeme do Sokolova my? Byl by třeba i bod dobrý z takové destinace?
Jsou to takové fráze, ale každý bod se počítá a až na konci sezóny se ukáže, které body měly cenu. Hraje se o každý bod, takže i bod bude dobrý.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • hodakkarel: Roman Hříbek, Tomáš Lukáš hrají v Rakousku a pokud se ...
  • Bořa: Hřibek si myslím, že v profi fotbalu skončil ...
  • ZerekSu: Tušíte, kde hrají bývalí hráči - Jiří Doleček, Roman Hříbek, ...
  • comest: sportovní kurzové sázky - spolehlivé informace odkaz/ ...
  • AdminMilanŠoba: Přeposílám vzkaz z Brazílie: Hello friends!! I am a collector of ...
  • Jiří_M.: I kdyby bylo vstupné poslední zápas zadarmo, nevěřím, že by ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin