S 1.SC trénuje Matúš Lacko!

S 1.SC trénuje Matúš Lacko! Z n o j m o - Návrat ztraceného syna? Možná ano, možná ne. Zatím, jen tak napůl. Velká opora 1.SC minulých let a bývalý kapitán Matúš Lacko je po ukončení smlouvy ve Zbrojovce Brno momentálně bez angažmá a využil možnosti trénovat s naším týmem při hledání nového působiště. K ostatním hráčům se připojil v pátek ráno a už absolvoval dopolední tabatu, do přípravných zápasů se ale prozatím zapojovat nebude. Není však vyloučeno, že by mohl opět obléci i znojemský dres, vše ukáží následující dny.

 
 
 
MATÚŠ LACKO

V roce 2006 se zrodila velice příjemná a úspěšná spolupráce. Matúš Lacko zamířil ze Slovenska do 1.SC Znojmo FK a stal se neodmyslitelnou součástí záložní řady. Postupně s klubem ovládl MSFL i Fortuna národní ligu a mohl si tak zahrát nejvyšší českou fotbalovou soutěž. V sezóně 2014/15 navlékl kapitánskou pásku a završil tak úspěšné desetiletí ve Znojmě. Za 1.SC odehrál v druhé lize úcty hodných 97 zápasů a vstřelil šest branek, k tomu přidal i 27 prvoligových startů. Tyto starty rozmnožil v roce 2015 po přestupu do Zbrojovky Brno, kde za necelé dvě sezóny odehrál 39 ligových utkání. Jaro strávil v rakouském Retzu. (STŘEDNÍ ZÁLOŽNÍK, 173 CM, 30 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin