Podzim se nám moc nevydařil, na jaře se herní projev zlepšil, hodnotí sezónu U12 trenéři Pikolon a Turek

Podzim se nám moc nevydařil, na jaře se herní projev zlepšil, hodnotí sezónu U12 trenéři Pikolon a Turek Z n o j m o - U12 zažila v podzimní části uplynulé sezóny krušnější časy. Adaptace na kvalitní soupeře nějaký čas trvala, což bylo vidět i na jaře, kdy svěřenci trenérů Pikolona a Turka hráli vyrovnané partie i s nejsilnějšími soupeři a nasbírali pět výher, zatímco na podzim tři. Celkově obsadili naši mladší žáci v konkurenci takových týmů jako je Sigma Olomouc nebo Zbrojovka Brno 10. místo. Nejlepším střelcem týmu se stal Daniel Tůma s 26 góly.

 
 
 

HODNOCENÍ SEZÓNY OD TRENÉRŮ MARTINA PIKOLONA A MIROSLAVA TURKA

Přechod z kategorie přípravek do kategorie mladších žáků U12 nebyl jednoduchý. Hráči hráli jen na regionální úrovni, kde nebyla taková kvalita jako v soutěži SPSM U12,kde jsme se potkávali s těmi nejlepšími týmy. Zaostávali jsme v rychlosti a individuálních dovednostech.

Tréninková účast byla na dobré úrovni, kdy jsme hráčům během zimní přípravy přidali do tréninkových jednotek gymnastiku vedenou profesionální trenérkou. Podzimní část se nám moc nevydařila, proto jsme doplnili kádr. Zvedla se konkurence, zlepšil se herní projev a bylo to znát i na výsledcích, kdy jsme hráli vyrovnané zápasy i s těmi nejlepšími. Musím konstatovat, že u některých hráčů nastal výrazný k posun směrem dopředu, ale u některých je to přešlapování na místě.

V jarní části jsme mohli postavit dvě rovnocenné družstva, což bylo na podzim z kvalitativních důvodů nemožné. Našim cílem je se zlepšovat ve všech herních činnostech, především rychlejší práce s míčem a individuálních dovednostech. Za odvedenou práci s přáním hezkého volna děkují trenéři Martin Pikolon a Miroslav Turek.

Sezóna 2016/17
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
1026817125 112:191
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin