Gólostroj z MSFL na zkoušce ve Znojmě. K týmu se připojil Jan Silný

Gólostroj z MSFL na zkoušce ve Znojmě. K týmu se připojil Jan Silný Z n o j m o - Do Znojma v pondělí dorazil na zkoušku kanonýr z MSFL. Útočník Jan Silný si ve dvaadvaceti letech vytvořil pověst jednoho z nejobávanějších forwardu třetí ligy. Ve Znojmě byl na zkoušce již v létě, ovšem tehdy jeho test trval jen krátce vzhledem k tomu, že následně odcestoval na zkoušku na Slovensko. V minulé sezóně působil v dresu Kroměříže.

 
 
 
JAN SILNÝ

Útočník Jan Silný prokazuje své střelecké schopnosti již od osmnácti let, kdy získal Křišťálovou kopačku udělovanou okresním fotbalovým svazem v Uherském Hradišti. V dresu Jankovic totiž v sezoně 2012/2013 nasázel neuvěřitelných 64 branek! Poté hostoval v divizních Otrokovicích, se kterými slavil také postup do MSFL. V podzimní části své první třetiligové sezony vstřelil v 15 zápasech 12 branek a zaujal kluby ve vyšších soutěžích. Na spolupráci v prvoligové Jihlavě ani v druholigovém Táborsku se ale nedomluvil a zakotvil v Kroměříži. V uplynulé sezóně nastřílel 20 gólů. Pouze za uplynulý podzim pak dokonce branek 17. Celkově má pak v MSFL úžasnou bilanci 66 zápasů, 56 gólů. (ÚTOČNÍK, 22 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin