Dvanáctka se v závěru jara zvedá, nyní to potvrdila i výsledkově!

Dvanáctka se v závěru jara zvedá, nyní to potvrdila i výsledkově! Z n o j m o - Naše dvanáctka v úterý dohrávala své utkání na domácím hřišti s Prostějovem. V případě vítězství jsme se mohli na našeho soupeře bodově dotáhnout, což se nakonec podařilo. Hosty jsme přehráli i přestříleli, což je velmi příjemný dopingem do závěrečných čtyřech jarních kol.

20. (Čafka), úterý 15.5.2018
1.SC Znojmo FK - 1. SK Prostějov  6:3  (0)
Branky: Krištof J., Doležal, Šrámek, Loveček, Bernát, Dúcký - Lužný 2, Balenčin
Rozhodčí: Vařacha
1.SC Znojmo FK: Bulín, Krištof R. - Matoušek, Vávra, Fousek, Drozd, Svoboda, Krištof J., Šrámek, Štěpánek, Piskač, Doležal, Bernát, Loveček, Dúcký, Chvátal, Durda
1. SK Prostějov: Šupík - Šídlo, Zajíček, Lužný, Foukal, Vyroubal, Jelínek, Matula, Balenčin, Šteigl, Pernica, Bílý, Liška, Sekanina

Zdeněk Mička (Znojmo): Dohrávka proti Prostějovu se odehrála za velmi deštivého počasí. Terén byl třetinu od třetiny těžší. Mokrý trávník ovlivnil i kvalitu hry, hlavně co se týče našeho zakončení. K utkání jsme ale přistoupili zodpovědně a byli po celé utkání lepším týmem. Drželi jsme míč více na kopačkách, ale hlavně jsme měli mnohem víc zakončení než soupeř. Brankových příležitostí bylo tentokrát jak na tři zápasy. První dvě třetiny jsme zahodili spoustu šancí a nemohli utkání strhnout na naší stranu, soupeři odskočit a uklidnit se. Až ve třetí třetině jsme se rozstříleli a vstřelili čtyři branky během krátkého času. Nakonec skončilo utkání 6:3 pro naše barvy. Kluky musíme pochválit po všech stránkách a doufáme, že si to zapamatují a nedostanou zbytečný strach ze středečního soupeře ze Zbrojovky.