Smršť v poslední půlhodině rozhodla o výhře U19 ve Vyškově, Novák se blýskl hattrickem

Smršť v poslední půlhodině rozhodla o výhře U19 ve Vyškově, Novák se blýskl hattrickem Z n o j m o - Starší dorostenci odjížděli na půdu předposledního Vyškova jako papírový favorit. Domácí ale drželi krok a po první půli jsme drželi nejtěsnější vedení 2:1, které navíc Vyškov v úvodu druhého dějství smazal. V poslední půli se však ukázala síla našeho týmu a především díky hattricku Radoslava Nováka jsme zvítězili jednoznačně 6:2 a posunuli si na páté místo tabulky. Příští týden čekají svěřence trenéra Zlámala již poslední dvě utkání této sezóny. V úterý zajíždějí do Šumperku, v pátek pak přivítají doma Frýdek-Místek.

25. (Mlýnská), pátek 26.5.2017
MFK Vyškov - 1.SC Znojmo FK  2:6  (1:2)
Branky: 39. Fialka, 47. Zbořil - 60., 72. a 85. Novák, 9. Švejkar, 36. Švejda, 75. V. Švarc
ŽK: 15. Setinský
Rozhodčí: Mikula - Pindeš, Koryčanská
MFK Vyškov: Čech - Horváth, Husár (c), Zbořil, Hladký (53. Jaroš), Plavina (64. Šlampa), Mach, Setinský, Bikár (78. Kučeraú, Fialka, Rozehnal
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Koch, Šmíd (c), Rapouch, Illek (60. Bartok) - Garčic, Moravec, Pacula (78. Ševčík), Švejkar - Novák, Švejda (54. V. Švarc)
Počet diváků: 40

Luděk Zlámal (Znojmo): Utkání se v prvním poločase hrálo na můj vkus v bezstarostném prostředí a tempu. Proto tomu odpovídal herní výkon. O poločase jsme si řekli co je potřeba změnit a jsem rád, že to hráči cítili stejně. Na začátku druhého poločasu stačili domácí srovnat skóre, ale naše hra i díky střídání začala pomalu měnit tvář k lepšímu a to se projevilo i na konečném výsledku.