Starší dorost pokračuje v parádní jarní jízdě! Přerov rozdrtil sedmi góly!

Starší dorost pokračuje v parádní jarní jízdě! Přerov rozdrtil sedmi góly! C h v a l o v i c e - Druhý domácí zápas ve Chvalovicích skončil prakticky totožně jako ten první. Naši mladíci rozebrali Přerov do poslední součástky a zvítězili vysoko 7:0. Už v 9. minutě otevřel skóre Novák a rozjel se střelecký koncert. Do přestávky to bylo 5:0, v druhém dějství ještě přidali góly Švejda a Martinek. V tabulce jsme sice stále pátí, ale krůček po krůčku stahujeme týmy před námi. Na jaře jsme navíc stále neporaženi.

19. (Chvalovice), pátek 14.4.2017
1.SC Znojmo FK - 1.FC Viktorie Přerov  7:0  (5:0)
Branky: 9. a 32. Novák, 20. Švarc, 29. Bartok, 31. Moravec, 85. Švejda, 90. Martinek
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Vostrejž - Horký, Šťáva
1.SC Znojmo FK: Koukal (78. Šnepfenberg) - Illek, Pacula (46. Křivánek), Šmíd, Bartok - Garčic, Moravec (61. Martinek), Rapouch, Švejkar (c) - Novák (46. Švejda), Švarc (69. Ševčík)
1.FC Viktorie Přerov: Dytrych - Javora (46. Raška), Janalík, Votava, Száraz - Krejčíř, Malenda, Rybka (c) (46. Rytíř), Kučera (46. Chuda) - Gerold (65. Vančura), Kojetský
Počet diváků: 65

Luděk Zlámal (Znojmo): Utkání jsme hráli ve slušivém střihu, a i když se soupeř snažil svou houževnatostí a bojovností rozpárat naši hru, nepodařilo se mu to. Navíc jsme se prosadili gólově, a to vždy potěší. Radost jsme asi dělali i domácím příznivcům v kotli za brankou, kteří reagovali na každou povedenou akci potleskem a hlasitým rykem.