V zápase šestnáctky proti HFK Olomouc rozhodovaly penalty

V zápase šestnáctky proti HFK Olomouc rozhodovaly penalty Z n o j m o - První jarní bod ukořistila o víkendu naše U16. V utkání s Holicí jsme se dostali do vedení z pokutového kopu, který proměnil Honza Daniel. Vůbec celý zápas se točil kolem penalt. Z jedné nich mohli hosté v závěru srovnat, povedlo se jim to ale ze stejné situace až ve druhém poločase. Poté už se nervózní utkání mohli přiklonit na jednu či druhou stranu. Oba týmy se však nakonec rozešly dělbou bodů.

N3. (Čafka), neděle 26.3.2017
1.SC Znojmo FK - 1. HFK Olomouc  1:1  (1:0)
Branky: 15. Daniel z penalty - 56. Tománek z penalty
ŽK: Nejedlý - Koníček, Pavelka, Bartoník
Rozhodčí: Laštůvka - Černý D., Petrucha
1.SC Znojmo FK: Šnepfenberg - Peřinka (42. Nejedlý), Vespalec, Neumann, Bauer - Tříletý, Daniel, Havliš, Pospíšil V. - Stadler, Cabák (59. Kalabis)
1. HFK Olomouc: Zbořil - Pavlica (76. Podivínský), Tylich, Malý, Chudý (70. Opletal) - Tománek (70. Hnilica), Outlý (70. Andrýsek), Koníček (59. Bartoník), Pavelka - Dokoupil, Drábek

Jiří Kotlán (Znojmo): Do vedení jsme šli po proměněném pokutovém kopu Danielem. Hosté byli následně agresivnější a jejich akce končily vedle naši brány. V poslední minutě poločasu hosté neproměnili pokutový kop. Druhý poločas se snažili hosté otočit výsledek a po kupících se nepřesností v našem pokutovém území jsme přehnali agresivitu a opět se kopal pokutový kop. Tentokrát se její exekutor nemýlil a bylo 1:1. Utkání bylo vyhrocené a otevírala se okénka na obou stranách. Nakonec utkání skončilo dělbou bodů.