Výherci soutěže z Cashbackcard 1.SC Znojmo jsou známi! Nadále pokračuje zápasová soutěž!

Výherci soutěže z Cashbackcard 1.SC Znojmo jsou známi! Nadále pokračuje zápasová soutěž! Z n o j m o - V srpnu a září probíhala soutěž s fanouškovskou kartou 1.SC Znojmo. Ti, kdo se ve zmíněné době zaregistrovali a získali tak Cashbackcard 1.SC, byli zařazeni do soutěže o dres, kšiltovku a permanentku 1.SC Znojmo. Výherci si své ceny mohou převzít o přestávce středečního utkání s Varnsdorfem.

 
 
 

Modrý dres A-týmu 1.SC Znojmo vyhrává Antonín Maxera, kšiltovku Jiří Bajcar a permanentní vstupenku na domácí zápasy našeho týmu Jiří Smolka. Všem třem zmíněným výhercům gratulujeme. Své ceny si mohou převzít o přestávce středečního utkání s Varnsdorfem. Prosíme, aby se ve zmíněnou dobu dostavili ke vchodu VIP, PRESS Městského stadionu v Horním parku. Pokud se nebudou moci utkání zúčastnit, ceny budou uschovány v kanceláři klubu a předány po domluvě.

VÝHERCI SOUTĚŽE
Antonín Maxera Dres 1.SC Znojmo
Jiří Bajcar Kšiltovka 1.SC Znojmo
Jiří Smolka Permanentní vstupenka

Zápasová soutěž s Cashbackcard o poukázku na nákup v Kauflandu

I na tomto příkladu lze vidět, že mít Cashbackcard 1.SC Znojmo se opravdu vyplatí. Nejen, že můžete výhodně nakupovat, pomoci našemu klubu, ale ještě i vyhrát v našich soutěžích třeba jako tři zmínění výherci výše. Nedávno se radoval i držitel fanouškovské karty pan Tomáš Adam, který při domácím utkání s Třincem vyhrál poukaz na nákup v Kauflandu.

Nemusíte smutnit, i vy můžete vyhrát a to hned při středečním utkání s Varnsdorfem. Stačí se registrovat, pořídit si Cashbackcard a zakoupit si vstupenku na zápas s Varnsdorfem. Vylosovaný výherce opět obdrží poukázku na nákup v obchodním řetězci Kaufland.

Jak získat fanouškovskou kartu?

Zaregistrovat se a získat fanouškovskou kartu výhod můžete pomocí registračního formuláře přímo na webu registrace cashbackcard . Za každý nákup s kartou 1. SC Znojmo u partnerů Lyoness dostanete slevu a zároveň se stáváte sponzorem Vašeho oblíbeného týmu.

Karta Lyoness není bankovní karta - nelze s ní platit. Na kartu se načítají Vaše nákupy, ty Vám vrací peníze.

Chci podpořit 1. SC Znojmo, kde mám s kartou nakupovat?
Obchodní partnery ve Znojmě na www.lyoness.cz – Najít Shopy – Vyhledat obchodníka.

Poradí mi někdo, jak kartu využívat na 100%, abych šetřil více a co nejvíce podpořil 1. SC Znojmo?
Ano, náš poradce Vám rád vše vysvětlí, stačí zavolat na 606 10 10 77, nebo poslat mail na info@reklamajoura.cz.

Nakupuji jen online, můžu také nákupy online podpořit 1 SC Znojmo a šetřit?
Ano, i na tuto možnost jsme připraveni. Můžete mít slevu u největších online obchodu jako je:

www.kasa.cz, www.mall.cz, www.parfums.cz, www.booking.com, www.hotely.cz, www.ebay.com, www.nakupvakci.cz, www.pepa.cz, www.slever.cz, www.zoot.cz a spousta dalších online obchodu.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin