Hulín nám vystavil stopku v poháru

Hulín nám vystavil stopku v poháru H u l í n - S ohněm jsme si zahrávali už v prvním kole MOL Cupu v Rosicích, nyní už jsme se pořádně spálili. Hulín zvítězil 2:1 a musíme podotknout, že zaslouženě. Náš výkon nebyl dobrý, naopak domácí hráli s velkou chutí a využívali našich hrubek. Po jedné z nich se dostali v první půli do vedení. V druhém dějství sice srovnal Dan Odehnal, nicméně domácí své vedení dokázali vzít zpět a vyřadili nás z domácího poháru.

2.k.Mol cup, středa 10.8.2016
SK Spartak Hulín, oddíl kopané - 1.SC Znojmo FK  2:1  (1:1)
Branky: 19. Laciga, 62. Ondřejka - 48. Odehnal
ŽK: Vyskočil, Pospíšil - Svozil, Cihlář, Šumbera
Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Horák
SK Spartak Hulín, oddíl kopané: Chytil - Kostka, Minář (55. Pospíšil), Ondřejka, Laciga (c), Dvořáček (84. Zlámal), Číhal, Matoušek, Postava (61. Šrom), Krhut, Vyskočil
1.SC Znojmo FK: Halouska - Chereda (54. Šumbera), Svozil, Cihlář (c) (45. Ledecký), Motal, Odehnal, Helísek, Javůrek, Klíma (70. Rybička), Urbančok
Počet diváků: 257

Před utkáním se na nás nalepila smůla. Ještě ve Znojmě jsme museli měnit píchnutou pneumatiku na autobusu a samotná cesta se zdržela i několika zácpami. Těžko říct, zda to ovlivnilo náš výkon, který byl v celém utkání nedobrý. Jediným pozitivem byl nástup uzdraveného kapitána Tomáše Cihláře.

Roli favorita jsme nenaplňovali, vázla kombinace a několikrát jsme tímto stylem vybídli Hulín do šance. Domácí jednou z nich nepohrdli. Přečíslení využil parádní střelou pod břevno kapitán Jaroslav Laciga. Odpovědět mohl Jirka Klíma, ve velké šanci ho ale vychytal brankář s příznačným jménem Chytil. To však bylo v první půli z naší strany vše. Naopak Hulín měl ještě několik nadějných možností a v jednom případě musel zasahovat brankář Halouska.

Ani ve druhé půli to nevypadlo, že bychom měli osudem utkání otočit. Domácí hráli s chutí a ex-znojemský Dominik Krhut vykouzlil parádní ránu, která skončila jen těsně nad břevnem. Z trápení nás na chvíli vysvobodila jak jinak, než standardní situaci. Po níž dotlačil míč do brány Dan Odehnal.

Vyrovnané skóre nicméně dlouho nevydrželo a po našem dalším zaváhání se dostali domácí opět do vedení. Do prázdné brány hlavičkoval Václav Ondřejka. Na tuto branku jsme již nedokázali odpovědět, Hanáci navíc hrozili nebezpečný brejky. Přesto jsme po vyrovnání sahali. Šumberovu střelu vytěsnil Chytil k Michalu Holubovi, který poslal míč z první nad bránu. Pak si brankář Hulína poradil i s hlavičkou Rybičky.

• Dan Odehnal / 2.k. MOL Cup Hulín - Znojmo 2:1 | přehrát