Znojemská radnice závodním kolbištěm. Na Znojmo 790 Extreme jsme obsadili bronzovou pozici

Znojemská radnice závodním kolbištěm. Na Znojmo 790 Extreme jsme obsadili bronzovou pozici Z n o j m o - V pátek odpoledne odstartoval pod záštitou místostarosty města Znojma Jana Groise a pořadatelství Znojmo RABBITS unikatní závod ve výběhu na Radniční věž. Zápolení ve znamení celoročních oslav 790 let od založení města přineslo velmi napínavou sportovní soutěž. Nejdramatičtější souboj o první místo byl právě v mužské týmové kategorii, které se zúčastnila i naše pětice. Nakonec jsme ze sedmnácti týmů obsadili krásné třetí místo.

Tým 1.SC Znojmo reprezentovali Honza Javůrek, Jarda Svozil, Petr Vavřík, Broňa Stáňa a benjamínek Michal Garčic. Nejrychlejší čas z celé pětice a devátý vůbec zaznamenal Petr Vavřík, těsně následovaný Broňou Stáňou. V součtu pěti časů jsme obsadili bronzovou pozici. Stříbrní skončili američtí fotbalisté Znojmo Knights a první místo obsadili florbalisté TJ Znojmo.

Hlavním cílem závodu ale také bylo pomoci malé Terezce Faktorové z Únanova, která bojuje se zákeřnou nemocí - juvenilní dermatomyozitidou. Při slavnostním vyhlášení předal místostarosta města Znojmo Jan Grois Terezce za potlesku přítomných díváků i závodníků šek s finančním výtěžkem ze závodu.