Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.4.Pozvánka na sobotní fotbal ve Znojmě!RedakceZ n o j m o - Minulý víkend jsme na znojemských fotbalových stadiónech viděli fotbalu do sytosti. Jelikož mnoho našich týmů hrálo v domácím prostředí, zajíždí tento víkend na hřiště soupeřů. Avšak o fotbal ve Znojmě ochuzeni nebudete. V sobotu bude na co koukat, v neděli si můžete užít svůj volný čas jinak než fotbalově.
19.4.Mladší žáci na úvod jara válí!ZNO - HRD 8:2, 12.kolo | RedakceZ n o j m o - Mladší žáci do své soutěže vstoupili na začátku jarních bojů velmi slušně, i když mladší žáci jsou hlavně protihráči, jelikož za naši kategorii mladších žáků hrají věkem ještě chlapci přípravky. V prvním kole po pohledném výkonu porazili Dobšice a o tomto víkendu pokračovali, kdy pro změnu přehráli Hrádek. Tímto dokazují, že věk není rozhodující, jde přeci o fotbalové umění.
17.4.K dohrávce do Frýdku-Místku!FMI - ZNO 2:2, 18.kolo | Milan Šoba, Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Dubnový zápasový maraton našeho mužstva nadále pokračuje. Po dvou výsledkově nepovedených domácích prohrách nás nyní čekají dva duely venku. Nejprve v úterý 17.dubna ve Frýdku-Místku!
17.4.Povstání z popela ve Frýdku-Místku!FMI - ZNO 2:2, 18.kolo | Milan Šoba, Foto: mfkfm.czF r ý d e k - M í s t e k - Asi by si na nás po první půli ve Frýdku-Místku nikdo nevsadil ani zlámanou grešli, ale nezdolní optimisté, kteří našemu týmu věřili, pak asi až tolik překvapení nebyli, když téměř doslova povstali naši borci jak bájný Fénix z popela a v oslabení vybojovali alespoň bod! Pozitivem jsou i dvě vstřelené branky i to, že se trefil kanonýr Václav Vašíček!
16.4.Šestnáctka porazila Žďár nejtěsnějším rozdílemZNO - ZNS 1:0, 21.kolo | RedakceZ n o j m o - Výborný úvod utkání nám přinesl vedení, což se nakonec ukázalo jako rozhodující moment utkání. Šestnáctka si tímto vítězstvím upevnila čtvrté místo v tabulce MSDD. Teď čeká naše dorostence herní pauza a k dalšímu utkání nastoupí, vinou různých předehrávek a odložení až na začátku května.
16.4.U15 během utkání vždy dotahovala a nakonec bod vyválčila!ZNO - LIS 3:3, 19.kolo | Redakce, Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Patnáctka minulý týden v domácím prostředí nezvládla souboj o první místo v tabulce s Hodonínem. Nyní měla možnost na reparát. Hrálo se opět doma, nyní však v Husových sadech a soupeř byl taktéž kvalitní, jelikož přijela třetí Líšeň. Bohužel výkon nebyl o moc lepší, ale alespoň bod se nakonec podařilo ubojovat brankou v poslední minutě.
15.4.Honza Javůrek po duelu s PardubicemiZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - K videorozhovoru jsme si pozvali střelce naší žel jediné branky proti Pardubicím - Honzu Javůrka.
15.4.Asistent Darko Šuškavčević po duelu s PardubicemiZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Tentokrát jsme místo trenéra požádali o pár slov po zápase asistenta Darko Šuškavčeviće.
14.4.Půlroční neporazitelnost skončila, devatenáctka padla s Baníkem!ZNO - OSB 0:1, 21.kolo | RedakceZ n o j m o - Takřka půl roku naši starší dorostenci neprohráli mistrovské utkání. Na domácí půdě dokonce více jak šest měsíců, než přijel ostravský Baník a krásně trefeným přímým kopem ukončil tuto sérii. Utkání bylo vyrovnané, dvě dobré situace nevyužil Martinek a Svoboda. Hosté se prosadili zmíněným přímým kopem a vezou do Ostravy všechny body.
13.4.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstevRedakceZ n o j m o - Předvoj celého víkendu bude v pátek, kdy naše áčko vyzve Pardubice. Od sobotního dopoledne do nedělního odpoledne poté můžete přecházet z Čafky do Husových sadů a můžete shlédnout opravdu od každého fotbalového utkání něco. Opravdu nás čeká hodně živý fotbalový víkend ve Znojmě.
13.4.Dali jsme branku, ale tři obdrželi ze standardních situacíZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Po třech zápasech jsme protrhli střeleckou smůlu, žel hosté se trefili ze dvou přímých kopů a jedné penalty.
12.4.Matúš Lacko po zápase FNL: 1.SC Znojmo FK - FK Baník SokolovZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviPo prohraném zápase je vždycky těžké s k němu vyjádřit. Matúš Lacko těžko hledal slova, ale rozhovor bych ochotný poskytnout.
12.4.Trenér Leoš Kalvoda po zápase FNL: 1.SC Znojmo FK - FK Baník SokolovZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviAni trenér Leoš Kalvoda nemohl logicky pronášet žádná jásající slova. Sám připomněl, že jednou se člověk raduje, jednou smutní - takový je fotbal.
12.4.Pavel Horváth po zápase FNL: 1.SC Znojmo FK - FK Baník SokolovZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviTrenér Baníku Sokolov měl pochopitelně radost. Víte pokolikáté už byl ve Znojmě?
12.4.Před zápasem s PardubicemiZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Není čas dlouze se babrat v neúspěších, hned v pátek 13.4. nás čeká další domácí zápas a nikdo nepochybuje, že budeme chtít vstřelit alespoň jednu branku, což se nám v posledních třech duelech nepovedlo, a pak samozřejmě i vyhrát - tedy dát alespoň o jednu branku více jak soupeř. Podaří se nám to? To se dozvíme v souboji s fotbalisty z města perníku cca v 18:15, neboť o půl páté začíná vzájemný duel.
10.4.Devatenáctka loupila v Opavě a veze letošní první vítězstvíOPB - ZNO 1:2, 20.kolo | RedakceO p a v a/Z n o j m o - Netradičně v pondělí zajížděli naši starší dorostenci do Krnova na umělou trávu odehrát své mistrovské utkání MSDL proti Opavě. Po dvou domácích remízách si připsali důležité tři body a částečně pomstili naše áčko, které zde před devíti dny prohrálo. O osudu utkání rozhodl proměněnou penaltou Milan Moravec.
9.4.Trenéři společně - seriál interaktivních seminářůRedakceZ n o j m o - Ve spolupráci UČFT, FAČR a ČOV vznikl nový projekt, jehož cílem je sdílení informací a diskuze pro trenéry. Mezi přednášejícími budou Antonín Barák, Jiří Vorlický, Luboš Kozel nebo Petr Kouba.
9.4.Přípravka vstoupila do jara podařenými výkonyRedakceZ n o j m o - V sobotní dopoledne se na stadionu v Husových sadech uskutečnilo 1. kolo krajské přípravky U11 a U9. Soupeřem nám byly týmy ČAFC Židenice 2011 a FC Baník Ratíškovice. Jak se našim barvám dařilo posuďte sami.
8.4.Jediná branka rozhodla o naší prohřeZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviŽel po tomto zápase musíme konstatovat, že už jsme tři duely v řadě nedali branku a získali jen jediný bod. O všem rozhodla jedna branka, kterou k naší nelibosti vstřelili hosté a my tak máme v pátek proti Pardubicím doma co napravovat.
7.4.Přijede Baník Sokolov s Pavlem HorváthemZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviPo prohře v Opavě se naši hráči budou snažit napravit bodový výpadek a získat ideálně všechny tři body v neděli 8.dubna od 15:30 na domácím stadionu. Až z úplného západního cípu Česka přijede do Znojma A-tým klubu, který v tomto roce slaví 70.výročí. Trenérem žlutozelených je pak bývalý hráč především Viktorie Plzeň Pavel Horváth.
6.4.Přestřelka jako v hokeji, U18 bere první tři jarní bodyTRE - ZNO 4:8, 22.kolo | RedakceZ n o j m o/T ř e b í č - Netradičně ve čtvrtek jsme zajížděli předehrát 22. kolo MSDD. Netradiční však nebyl jen termín utkání, ale i výsledek. Utkání se přítomným divákům na umělé trávě v Třebíči muselo líbit, jelikož padlo 12 branek. Naše osmnáctka poprvé na jaře skórovala a taktéž poprvé na jaře vyhrála.
6.4.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstevRedakce, Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Čeká nás první kompletní dubnový víkend a předpověď počasí vypadá velmi slibně, takže ideální možnost se zajít podívat na fotbalové stadiony našich mužstev. Bude na co koukat. Svá utkání odehraje přípravka, žáci a víkend završíme samozřejmě domácím utkáním našeho A mužstva se Sokolovem.
4.4.U14 ztratila vítězství v samotném závěru utkáníSPB - ZNO 2:2, 17.kolo | RedakceZ n o j m o - Až na poslední březnový den se museli počkat naši starší žáci, aby mohli nastoupit k mistrovskému utkání. Kategorie U14 se sousedem v tabulce remizovala 2:2. Výsledek na vlas stejný jako na podzim. Průběh utkání taktéž stejný jako na podzim, vedení 2:0 a konečný výsledek 2:2.
2.4.Ve šlágru kola bylo Blansko šťastnější, rozhodla vlastní brankaZNO - BLA 0:1, 19.kolo | RedakceZ n o j m o - Ve šlágru kola MSDD mladšího dorostu se proti sobě postavily týmy, které držely aktuálně nejlepší formu v soutěži. I redakce zvala na tento duel, který přinesl opravdu zajímavou podívanou. Rozhodla vlastní branka v neprospěch našich barev.
1.4.Pohankův hattrick sestřelil ProstějovZNO - PRO 3:1, 19.kolo | RedakceZ n o j m o - Kategorii U17 zastihl úvod jara v dobré pohodě. Dvě domácí utkání, dvě vítězství. Tentokrát se naši borci poprvé v tomto roce představili v mistrovském utkání na přírodní trávě. V bojovném utkání jsme zvítězili a hlavním strůjcem tří bodů byl Radim Pohanka, autor hattricku.
31.3.Odplata v OpavěOPA - ZNO 3:0, 20.kolo | Milan a Matěj ŠoboviNejvětší aspirant na postup do nejvyšší soutěže oplatil našemu týmu podzimní prohru ze Znojma a tak všechny tři body zůstaly v Opavě.
30.3.Šlágr kola - hrajeme v Opavě!OPA - ZNO 3:0, 20.kolo | Milan ŠobaI když si Česká televize vybrala pro svůj přímý přenos z kola FNL jiný zápas, my si myslíme, že hlavním magnetem kola je souboj vedoucí Opavy a našeho 1.SC Znojmo FK. A to nejen proto, že hraje první s pátým v tabulce, ale i proto, že jsme jedním z pouhých třech týmů, který právě Opavě vzal v tomto ročníku v zápase všechny tři body a porazil ji!
29.3.Pozvánka na velikonoční fotbal ve ZnojměRedakceZ n o j m o - Poprvé v tomto roce uvidíme na znojemském pažitu i další týmy než naše áčko. Níže Vám přinášíme pozvánku na tento víkend, kde si můžete od pátku do neděle vychutnat domácí utkání našich mládežnických mužstev.
28.3.U12 byla za bojovný výkon odměněna vítězstvímHBR - ZNO 3:4, 14.kolo | RedakceH a v l í č k ů v B r o d / Z n o j m o - I naše nejmladší žákovská kategorie zahájila jarní boje. Nutno říct, že první kolo jara na umělé trávě v Havlíčkově Brodě byl opravdový boj o každý kousek hřiště. Naše U12 to však zvládla a vyválčila vítězství, které určitě je velmi příjemným dopingem do dalších práce a dalších utkání.
27.3.Michal Pecháček promluvil nejen o duelu s VítkovicemiZNO - VIT 0:0, 17.kolo | Milan a Matěj ŠoboviJeden ze dvou hráčů, kteří k nám přišli na hostování z FC Vysočina Jihlava jsme požádali nejen o zhodnocení zápasu s Vítkovicemi, do kterého v závěru také zasáhl.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin