archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
29.2.Juniorka vybojovala v deštivých Jevišovicích proti Teplicím bod, ostrými pálil BognerZNO - TEP 2:2, 21.kolo | Zdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - 29. únor nepřipravil pro oba účastníky duelu Znojmo - Teplice zrovna příznivé počasí. S velmi sychravým a deštivým počasím se však oba týmy vypořádaly skvěle a hrál se fotbal ve velice solidním tempu. Ústřední postavou se stal Patrik Bogner, který nás nejprve dostal v první půli do vedení a v druhém poločasu nakonec svoji druhou trefou zařídil bod za remízu 2:2.
28.2.Kádr A-týmu pro jarní část Fotbalové národní ligy 2015/16RedakceZ n o j m o - Již v pátek 4. března načneme jarní část Fotbalové národní ligy. Budeme do ní vstupovat z prvního místa a cílem vybojovat postup do 1. ligy. Kádr A-týmu bude široký a nechybí v něm žádná opora z podzimu. Konkurenci rozšířily i nové posily, v realizačním týmu i nadále figuruje v pozici mentora Petr Uličný.
28.2.Starší dorost zvládl v přípravě přestřelku s áčkem Šatova + videosestřihZdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - Třetí přípravné utkání odehráli naši starší dorostenci tuto sobotu a byl to pikantní duel. Naším soupeřem byl A-tým Šatova. V tradičně větrném počasí v Jevišovicích, což je dobře patrné i na našem sestřihu, se hrál ofenzivní fotbal a k vidění bylo rovnou devět branek. V přestřelce jsme nakonec byli úspěšnější my, když jsem v druhé půli otočili nepříznivé skóre z první půle.
27.2.Vítěznou generálku proti Uničovu okořenily krásné akce a gólyZNO - UNI 4:1, 0.kolo | redakce Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Ku spokojenosti skončila generálka na jaro proti třetiligovému Uničovu. Soupeři jsme už v první půli vstřelili tři góly a v podstatě už v úvodní části tak rozhodli o naší výhře. Zvláště otevírací branka utkání Radima Nepožitka stála opravdu za to. Na ní i na všechny ostatní důležité momenty se můžete podívat ve videosestřihu.
27.2.Každý zápas bude důležitý, hlavně doma, říká staronová posila Jarda SvozilZNO - UNI 4:1, 0.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Zná prostředí, zná kabinu, má rád Znojmo a hlavně opravdu velmi nerad prohrává. Řízný stoper Jarda Svozil se stal vítanou posilou doslova za pět minut dvanáct. Znojemští fanoušci si ho jistě pamatují z loňského hostování ve stoperském duu s Pavlem Dreksou. Po půl roce se do Znojma opět vrací a během svého hostování by nám pochopitelně rád pomohl k postupu. V generálce proti Uničovu odehrál celé utkání a mohl hodnotit výhru 4:1.
26.2.Proběhla tisková konference před startem jara ve FNL, cílem postup!redakce Foto: František StřechaZ n o j m o - V pátek v 11:00 proběhla ve VIP prostorech Městského stadionu v Horním parku oficiální tisková konference našeho klubu před startem jarní části Fotbalové národní ligy. Účastni byli prezident klubu Ota Kohoutek, spolumajitel klubu Jiří Tunka, manažer klubu Michal Bělák a trenér A-týmu Radim Kučera. Na řadu přišla řada důležitých věcí týkajících se nejen ambicí postupu do první ligy, ale také kádru, stadionu a dalších záležitostí. Mimo jiné padlo i to, že u realizačního týmu bude v podobě mentora působit i nadále trenér Petr Uličný.
26.2.Generálka se povedla. Na ligu jsme se naladili výhrou nad UničovemZNO - UNI 4:1, 0.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Již za týden pro náš tým startuje jarní část Fotbalové národní ligy, jako generálku na její start jsme odehráli utkání proti třetiligovému Uničovu. Zápas se nám vydařil v první půli jsme po velké převaze vstřelil tři góly. V druhé části náskok vydržel a konečné skóre znělo 4:1 v nás prospěch. Za týden nás čeká již první mistrovské utkání jara. Doma přivítáme od 18:00 na Městském stadionu v Horním parku Ústí nad Labem.
25.2.1.SC už kope na dřeň, hráči a realizační tým se zapsali do registru dárců kostní dřeněZdeněk PlánkaZ n o j m o - Hematologicko-transfuzní oddělení Znojemské nemocnice se ve čtvrtek 25. února zabarvilo do modrobílé. Hráči a realizační tým 1.SC Znojmo se zapsali do registru dárců kostní dřeně ve snaze pomoci devatenáctiletému Dennisu Urcovi, ale nejen jemu. Mnoho lidí potřebuje nutně transplantaci kostní dřeně, což je jejich jedinou nadějí na záchranu života. Věříme, že jsme alespoň malým dílem přispěli k tomu, abychom někomu dali naději.
25.2.Páteční generálka na jaro proti třetiligovému Uničovu, začíná se v 15:00ZNO - UNI 4:1, 0.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Jarní část fotbalové národní ligy už začíná pomalu doslova bouchat na dveře. Pro generálku na první jarní mistrovské utkání s Ústí nad Labem jsme si na Městský stadion v Horním parku pozvali na páteční odpoledne třetiligový tým Uničova. Výkop utkání je naplánován na 15:00.
24.2.Zimní přestupní termín přinesl šest nových tvaříRedakceZ n o j m o - Zimní přestupní období je za námi a v našem kádru se objevilo hned šest nových jmen. Na hostování přišli Jaroslav Svozil, Petr Vavřík, Tomáš Weber, Jindřich Stehlík, Tomáš Bělíček a Štěpán Kolařík. Poslední dva zmínění hráči jsou velkými posilami pro juniorku a zabojují o své místo také v A-týmu. V současnosti se také dolaďuje příchod ukrajinského obránce Olekseje Cheredy.
23.2.U17 zvládla vítězně i svůj druhý přípravný zápas, porazila starší dorost Sparty BrnoredakceZ n o j m o - Druhé přípravné utkání odehrála naše U17 v Brně. Jejím soupeřem byl kombinovaný tým starších dorostenců Sparty Brno. O osudu utkání nakonec rozhodl jeden jediný gól, který vstřelil ve druhém poločasu Kamil Bohdálek. Naši mladší dorostenci si tak připsali v přípravě i druhé vítězství.
23.2.Šestnáctce přípravné utkání proti Spartě Brno nevyšloredakceZ n o j m o - Šestnáctka o víkendu nenapodobila své starší kolegy z U17 a svému soupeři, Spartě Brno, v pořadí druhém přípravném utkání podlehla 1:4. V první půli jsme s Brnem ještě drželi výsledkově krok a měli jej na dohled. V druhém dějství si však Sparta svůj hubený náskok dvěma góly pojistila. Trenér Tibor Duda nebyl s výkonem spokojený, ale věří, že jeho svěřenci si z duelu vezmou ponaučení.
22.2.Juniorka začíná jaro v PříbramiPRI - ZNO 6:0, 20.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Fotbalová národní liga má start až za čtrnáct dní, Juniorská liga už se však rozběhla. Do boje jde i náš juniorský tým, který nezažil přívětivý podzim a přezimoval s osmi body na posledním místě. K prvnímu mistrovskému jarnímu utkání vyrážíme na půdu šesté Příbrami. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.
22.2.Příbram dominovala a připsala si proti naší juniorce vysokou výhruPRI - ZNO 6:0, 20.kolo | RedakceP ř í b r a m / Z n oj m o - Jarní vstup naší juniorky do jarní část Juniorské ligy se nesl v podzimních duchu. Poslepovaná sestava nedokázala odolat kvalitě příbramského týmu a ze středu Čech si odvezla nepříjemný dárek v podobě šesti gólů. První půli ovládl gólově Jan Vošahlík, který vstřelil dvě branky. V druhém dějství přidala Příbram ještě další čtyři zásahy. Důvod k radosti nevyvolalo ani zranění Petra Vavříka, který musel ještě v první půli střídat.
22.2.Starší dorost se v přípravě s Áčkem M. Budějovic rozešel bez branek + videosestřihZdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - V neděli sehráli naši starší dorostenci druhé utkání v přípravě na Moravskoslezskou dorosteneckou ligu. Na umělé trávě v Jevišovicích přivítali A-tým Moravských Budějovic, který je účastníkem Krajského přeboru. Zatímco úvodní utkání přípravy proti Mikulovu bylo bohaté na góly a připsali jsme si vysokou výhru, v zápase s Budějovicemi žádný gól nepadl.
21.2.Pod Trenčínským hradem kralovali domácíTRC - ZNO 5:1, 0.kolo | redakceT r e n č í n / Z n o j m o - Slovenský mistr si pozval na svoji generálku před startem slovenské ligy náš tým a mohli jsme tak okusit na vlastní kůži kvalitu suverénně nejlepšího slovenského klubu poslední doby. Trenčín v kádru nabitými cizinci se do nás zakousl od první minuty a připsal si přesvědčivou výhru.
21.2.Trenér Kučera hodnotí přípravu v Trenčíně a soustředění v Uherském BroduTRC - ZNO 5:1, 0.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Hráči za sebou mají týdenní soustředění v Uherském Brodu, které zakončili utkáním proti Trenčínu. Tento zápas i celé soustředění hodnotil náš trenér Radim Kučera. Ten se i přes vysokou porážku 1:5 se slovenským mistrem pochvaloval přístup i pracovitost hráčů.
20.2.1.SC na dřeň, kopeme za Dennise! Pomozme mu společně zachránit život!Zdeněk Plánka, Iveta HlobilováZ n o j m o - Klub 1.SC Znojmo FK, hráči A-týmu a realizační tým se oficiálně zapojil do projektu Znojemsko na dřeň. V rámci tohoto projektu jsme se rozhodli pomoci nejen všem potřebným, ale také fotbalovému kolegovi, devatenáctiletému Dennisu Urcovi. Fotbal není nejen o vítězných bitvách na zeleném pažitu, ale i o vyhraných osobních a životních bitvách. Ukažme společně modrobílé sdrce, pomozme Dennisovi vyhrát bitvu!
20.2.Chci Znojmu vrátit důvěru, říká mladý obránce Tomáš BělíčekZdeněk PlánkaU h e r s k ý B r o d / Z n o j m o - V zimní přípravě jsme přivítali v našem kádru několik nových tváří, jedním z nich je i mladý devatenáctiletý bek Tomáš Bělíček. Ten je výraznou posilo naší juniorky, bude bojovat i o svoji šanci v A-týmu. A Tomáš dostává v přípravných utkáních hodně prostoru, s Áčkem je i na soustředění v Uherském Brodu.
20.2.Proti Trenčínu i s Jardou Svozilem!Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňU h e r s k ý B r o d - Jeden velký návrat se uskuteční v sobotní podvečer v přípravném utkání proti Trenčínu. K týmu na soustředění v Uherském Brodu se ze Sigmy Olomouc připojil defenzivní universál Jaroslav Svozil. Určitě si pamatujete, že Jarda zde hrával loňské sezóně ve stoperské dvojici s Pavlem Dreksou. Pokud vše dobře dopadne, měl by působit dvaadvacetiletý hráč v jarní části FNL ve znojemském dresu.