archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Stěžejní hráč? Bylo jím celé mužstvo, hodnotí podzim trenér Radim KučeraZdeněk PlánkaZ n o j m o - V minulých dnech jste si mohli přečíst řadu rozhovorů, které hodnotily podzim. Nyní přichází prostor i pro hlavního trenéra Radima Kučery. Ten i přes obměnu kádru neustoupil z atraktivního ofenzivního stylu a výsledkem bylo velice solidní 6. místo, který plníme zadaný plán. Našeho kouče sice mrzela proměnlivá výkonnost, přesto své hráče za podzim pochválil a ocenil jejich týmovost a charakter.
28.11.Kluci odehráli dobrý podzim, říká prezident klubu Ota KohoutekJan Daněk/5plus2 Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Vytyčený cíl v podobě umístění do šestého místa tým na podzim splnil, prezident klubu Ota Kohoutek, tak může být s první části Fortuna národní ligy spokojený. A v rozhovoru pro týdeník 5 plus 2 také spokojený byl, byť věří, že na jaře může hrát Znojmo ještě lépe.
25.11.Chceme se rvát o vyšší příčky a vytvářet tlak na vedoucí týmy, říká kapitán Tomáš CihlářJiří Podzemský Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V rozhovorech po skončení podzimní části Fortuna národní ligy samozřejmě nesmí chybět kapitán Tomáš Cihlář. Ten zprvu musel tým vést a podporovat kvůli zranění pouze mimo hřiště, poté už ale s kapitánskou páskou opět burcoval své parťáky přímo na hřišti. Předsezónní cíl, hrát do šestého místa, se nám daří plnit. Tomáš však v našem povídání předeslal, že bychom se chtěli rvát ještě o vyšší příčky.
23.11.Chybami se hráči posouvají dál, když si je vyhodnotí a uvědomí, říká asistent trenér Roman VojvodíkJiří PodzemskýZ n o j m o - Společně s hlavním trenérem Radimem Kučerou úspěšně vedou náš tým již druhou sezónu ve Fortuna národní lize. Asistent trenéra Roman Vojvodík se v našem rozhovoru ohlédl za skončeným podzimem, řeč byla ale i o spolupráci s naším starším dorostem, jež si velmi chválí. Ostatně několik dorostenců se zapojí i do zimní přípravy.
22.11.Kluci na sobě chtějí pracovat a posouvat se výš, chválí kondičně-regenerační trenér Květoslav SvobodaJiří PodzemskýZ n o j m o - Květoslav Svoboda je velkou sportovní personou a druhým rokem také kondičně-regenerační trenér našeho A-týmu. I on tak v rozhovoru zhodnotil podzimní část Fortuna národní ligy a nezůstalo jen u toho. Držitel řady úspěchů z plaveckého bazénu má na starosti i správu znojemských sportovišť, a tak jsme se lehce dotkli i Městského stadionu v horním parku.
21.11.Oba brankáři podávali po celý podzim slušné výkony, několikrát podrželi, říká trenér brankářů Josef HanzálekJiří PodzemskýZ n o j m o - Podzimní část Fortuna národní ligy máme za sebou a je tedy čas trochu bilancovat. V následujících dnech najdete na webu hodnocení podzimu od trenéra Kučery, ale nejen jeho. První část sezóny rozebral také náš trenér brankářů Josef Hanzálek. V rozhovoru s ním jsme se zaměřili pochopitelně na jeho svěřence Jirku Dolečka a Pavla Halousku.
21.11.Oddech po skončení podzimu? Kdepak! Nový týden načala tabata, trénovat se bude do 30. listopaduZdeněk PlánkaZ n o j m o - Poslední zápas roku 2016 má sice náš tým za sebou, to ale neznamená, že by začala dovolená. Právě naopak, svěřenci trenéra Kučery budou trénovat ještě do 30. listopadu, část prosince a začátek ledna pak vyplní individuální tréninkové plány. Společně se tým sejde 9. ledna. Nový týden se načal pořádně zostra pondělní tabatou. Odpoledne pak vyplnil trénink v podobě fotbalu na umělé trávě.
20.11.Naše přípravka se na domácím halovém turnaji neztratilaredakceZ n o j m o - O minulém víkendu pořádalo 1.SC Znojmo halový turnaj pro přípravky kategorie U9. V Hale TJ se sešla velice solidní konkurence šesti celků a náš tým reprezentoval příkladně. K vidění byla vidět kvalitní klání a co je důležité, všechny malé fotbalisty fotbal bavil a o to jde v těchto kategoriích v první řadě.

18.11.Jestli jsem specialista na chytání penalt neřeším, ale jsem šťastný, když se to povede, říká Jirka DolečekZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Před zápasem se Sigmou Olomouc se zranil a jeho brankářský kolega Pavel Halouska ho do brány delší dobu nepustil. V posledním utkání roku 2016 proti Vlašimi už se ale Jirka Doleček postavil mezi tři tyče a byl to pro něj od první minuty perný zápas. Pro oba brankáře to nebylo zrovna utkání, které by si přáli, prim totiž hrála při výsledku 4:4 ofenziva. Znojemský odchovanec však o sobě dal ve druhém dějství za stavu 3:3 pořádně vědět. Na řadu přišla jeho oblíbená disciplína - chytání pokutových kopů, a jak Jirka v rozhovoru přiznal, měl to dokonale nastudované.
17.11.Tenhle bod má svoji cenu, říká po divoké remíze s Vlašimi dvougólový Lukáš MotalZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Do středečního bláznivého utkání a remízy s Vlašimí se defenzivní záložník Lukáš Motal zapsal opravdu výrazně. Vstřelil totiž dva góly a to měl ještě hodně blízko hattricku. První půle se našemu týmu však příliš nevyvedla a hráč s číslem devět na dresu zdůraznil, že nás hodně povzbudil gól ze samotného závěru prvního poločasu. V druhé dějství už jsme předvedli dobrý výkon s bodovým vyústěním.
16.11.Poslední eSCéčko roku 2016 hned s pěti rozhovory!ZNO - VLM 4:4, 16.kolo | redakceZ n o j m o - Poslední mistrovský zápas roku 2016 se kvapem blíží a zápasový bulletin před Vlašimí tak bude pořádně napěchovaný obsahem. Najdete v něm hned pět rozhovorů, ano pět! S kapitánem Tomem Cihlářem jsme hodnotili podzim, ke slovu se dostala i velká část našeho realizačního týmu - asistent trenéra Roman Vojvodík, trenér brankářů Josef Hanzálek a kondičně regenerační trenér Květoslav Svoboda.
16.11.Neskutečné fotbalové představení, osm gólů a remíza s VlašimíZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Televizní utkání s Vlašimí bylo pro nezaujatého diváka opravdovou fotbalovou lahůdkou. V zápase plném zvratů bylo k vidění osm gólů, dvě penalty a konečná remíza 4:4. Vlašim v první půli náš výběr přehrávala, v druhém dějství jsme však dokázali kormidlo utkání zvrátit a nesložila nás ani branka Bredy z 89. minutě, na kterou odpověděl v nastavení Bartolomeu. Přezimovat tak budeme s velice solidním počtem 25 bodů.
16.11.Asi ve Znojmě brzy zkolabuji, komentoval infarktový zápas a remízu s Vlašimí trenér KučeraZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - V bláznivém utkání s Vlašimí, které skončilo po divokém průběhu remízou 4:4, možná náš trenér Radim Kučera zestárnul o několik let. Není divu, o zvraty opravdu nebyla nouze. Vždyť soupeř vstřelil gól v 89. minutě a už se zdálo, že je to branka vítězná. V nastaveném čase jsme ale dokázali srovnat. Znojemský kouč uznal, že v první půli byla Vlašim lepší, v té druhé ale zmínil, že jsme to byli právě my. I proto nakonec asi zasloužená remíza 4:4.
15.11.Důvodů, proč chceme utkání s Vlašimí zvládnout, je hned několik, říká trenér Kučera ZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk Plánka Foto: František StřechaZ n o j m o - Na svěřence trenéra Radima Kučery čeká ve středu poslední utkání roku 2016. Do domácího utkání s Vlašimí mohou jít po výhře nad Ústí nad Labem plně soustředěni a s klidnou hlavou. Tak to vidí i náš kouč, který doufá, že tým zvládne utkání se vztyčenou hlavou a podaří se mu překazit úspěšnou šňůru soupeře, který čítá osm zápasů bez prohry.
15.11.Rok 2016 zakončíme doma proti rozjeté Vlašimi. Vystavíme ji stop?ZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Dá se říct, že těžšího soupeře na závěr roku jsme si nemohli vybrat. Ve středu přivítáme v jarní předehrávce na Městském stadionu v Horním parku Vlašim, která má parádní formu a budí strach po celé Fortuna národní lize. 22 bodů v posledních osmi zápasech mluví za vše. My bychom však rádi partu trenéra Haška zatavili a alespoň trochu se přiblížili skvělému srpnovému výsledku z Vlašimi, kdy jsme zvítězili 5:2.
14.11.Dan Odehnal byl v Ústí jako zeďUNL - ZNO 0:1, 15.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Deník/Karel PechÚ s t í n a d L a b e m - Skvělý zápas odehrál v Ústí nad Labem až na jednu "kaňku" náš stoper Dan Odehnal. Byl to při výhře 1:0 možná jeho nejlepší výkon podzimu, zkrátka byl jako zeď, přes kterou se soupeř nemohl dostat. Zmíněnou kaňkou byla bohužel žlutá karta, pro Dana to byla čtvrtá v sezóně, což znamená stop pro utkání s Vlašimí. Čtyřiadvacetiletý fotbalista to však bral sportovně, navíc do zákroku na žlutou musel jít, aby zabránil možné nebezpečné akci Ústí.
13.11.Štěstí se přiklonilo k nám, protože jsme byli odvážnější, říká trenér Kučera po výhře nad ÚstíUNL - ZNO 0:1, 15.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňÚ s t í n a d L a b e m - V 83. minutě poslal trenér Radim Kučera do hry Šimona Šumberu a o sedm minut se mohl radovat. Právě Šumbi totiž rozhodl jediným gólem utkání v Ústí nad Labem a náš kouč byl pochopitelně spokojený, že mu střídání vyšlo. Celkově hrou svých svěřenců kvitoval, i když jej mrzelo hodně nedotažených ofenzivních akcí. Výhra ale samozřejmě vše převážila.
13.11.Můj první prvoligový gól byl také hlavou, usmíval se gólový hrdina utkání v Ústí Šimon ŠumberaUNL - ZNO 0:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V 83. minutě naskočil Šimon Šumbera do utkání s Ústí nad Labem a sedm minut mu stačilo, aby se stal hrdinou zápasu. V 90. minutě si v pokutovém území perfektně naběhl na standardku Honzy Javůrka a hlavou poslal míč o tyč do sítě. Radost znojemského záložníka byla samozřejmě velká, i když přiznal, že se dokáže vcítit do kůže soupeře a jeho zklamání.
12.11.V posledním venkovním utkání roku se "popereme" o body v Ústí nad LabemUNL - ZNO 0:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Poslední venkovní cesta roku 2016 a hned jedna z nejdelších. Čeká nás totiž duel v Ústí nad Labem, kde se v sobotu představíme i před televizními kamerami. Půjde také o utkání v uvozovkách o šest bodů, jelikož náš soupeř je v tabulce pouhý bod za námi. Zápas startuje v sobotu v 19:15 a sledovat ho můžete i ve zmíněném přímém přenosu na ČT SPORT.
12.11.Rozloučení s rokem 2016. Na domácí utkání s Vlašimí vstup zdarma!ZNO - VLM 4:4, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V minulé sezóně klub na poslední domácí utkání připravil akci, přijď podpořit českou reprezentaci do 20 let a máš zvýhodněné vstupné na utkání s Opavou. Sešlo se tehdy na stadionu takřka 2000 diváků. I na závěr tohoto roku nepřijdou fanoušci zkrátka. Na středeční utkání s Vlašimí je vstup zdarma! Věříme, že si najdete i v tomto sychravém počasí cestu na stadion a podpoříte náš tým. Pojďme se společně rozloučit s fotbalovým rokem 2016. Uspořené vstupné můžete využít na zahřátí třeba v podobě svařáku.