archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Znojemský deník: Série s Vlašimí? Spíš shoda okolností, hodnotí znojemský kapitán CihlářZNO - VLM 3:2, 13.kolo | Patrik El-Talabáni/denik.czZ n o j m o - Netradičně v úterý a v televizi, to je program našich fotbalistů ve 13. kole Fortuna národní ligy. Od 18 hodin budeme hostit tým Vlašimi a Znojemský deník vyzpovídal před utkáním našeho kapitána Tomáše Cihláře. Ten zažil poslední výhru nad Vlašimí v domácí prostředí, která se datuje k roku 2013. Od té doby na vítězství nad tímto soupeřem na Městském stadionu čekáme,
31.10.Třikrát a dost! Počtvrté jsme na domácí půdě Vlašim zdolali, bylo to ale dramaZNO - VLM 3:2, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Úterní pro nás byl vítězný, ale nakonec jsme na výhru pořádně nadřeli, byť tomu zprvu průběh utkání nenasvědčoval. V 65. minutě jsme totiž vedli nad Vlašimí 3:0. Nicméně Středočeši se dokázali dvěma rychlými góly dotáhnout těsný kontakt a ze závěru utkání tak nakonec bylo drama. Drama naštěstí s dobrým koncem pro naše barvy.
31.10.Nevím, jestli si hráči za stavu 3:0 mysleli, že je konec utkání, dumal trenér BalcárekZNO - VLM 3:2, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Po většinu vítězného utkání s Vlašimí zažíval v podstatě klidný zápas. Jeho svěřenci plnili taktické pokyny, vedli 3:0. Vše se však změnilo v 69. minutě, kdy soupeř snížil na 1:3 a následně přidal ještě kontaktní branku. Trenér Jiří Balcárek musel rychle zmobilizovat svůj tým, což se nakonec povedlo a domácí výhru jsme uhájili.
31.10.Za stavu 3:0 jsme to začali hrát jako staří páni, zlobil se i přes výhru nad Vlašimí Matúš LackoZNO - VLM 3:2, 13.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Záložník Matúš Lacko otevřel výstavní trefou skóre utkání proti Vlašimi a nasměroval nás za výhrou. Radost z vítězství však nebyla úplně taková jako v obvyklých případech, řekněme hořko sladká. Pohodový zápas si svěřenci trenéra Balcárka totiž sami zkomplikovali. Když dovolili soupeři vrátit se za stavu 3:0 do utkání. O tom všem samozřejmě byla se slovenským fotbalistou řeč.
30.10.Tři roky dlouhé čekání na domácí výhru proti Vlašimi, zlomíme ho v úterý?ZNO - VLM 3:2, 13.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V dohrávce 13. kola Fortuna národní ligy přivítáme na domácí půdě tým Vlašimi. Tedy soupeře, kterého jsme na Městském stadionu v Horním parku již tři roky neporazili. Další možnost zlomit tuto sérii tedy budeme mít nyní a zároveň se snažit udržet domácí sérii neporazitelnosti, která trvá čtyři zápasy. Výkop utkání je stanoven na 18:00.
28.10.Nervozita nepanuje, nehrajeme špatně, ale neproměňujeme šance, říká před Vlašimí asistent trenéra Miroslav PaulZNO - VLM 3:2, 13.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Plán 13. kola Fortuna národní ligy určil termín našeho domácího utkání s Vlašimí až na úterý. Volný víkend jsme využili k tomu, abychom si popovídali s asistentem trenéra Miroslavem Paulem. Vrátili jsme se k prohře na Žižkově, hlavním tématem byl však pochopitelně nadcházející zápas s Vlašimí. Jelikož mladý trenér stále ještě aktivně hraje divizní soutěž za Tasovice a především stále střílí góly, i na to přišla řeč.
27.10.O výhře U19 nad Líšní rozhodla Martinkova penalta, podívejte se na sestřih utkáníZNO - LIS 1:0, 13.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Ve 13. kole Moravskoslezské dorostenecké ligy jsme přivítali na domácí půdě třetí tým tabulky - Líšeň. Bojovné utkání nakonec rozhodla jediná branka v závěru první půle. Vojta Švarc vybojoval pokutový kop, který proměnil Patrik Martinek. Těsný náskok už jsme si ve druhém dějství pohlídali. Podívejte se na jedinou trefu zápasu včetně nejdůležitějších okamžiků utkání.
26.10.Anketa Gól měsíce FNL i se zastoupením Escéčka, hlasujte pro Davida Štrombacha!Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Každý měsíc probíhá na oficiálních facebook stránkách Fortuna národní ligy anketa Gól měsíce. Tradičními zástupci jsou i hráči Escéčka. Za měsíc září se do výběru šesti nejlepších gólů dostala i trefa Davida Štrombacha do sítě Táborska. Podpořte Davida, hlasujte a můžete získat dres či vstupenky na utkání FNL. V anketě soutěží se svým gólem i další znojemský hráč Dominik Urbančok, který je aktuálně na hostování ve Vítkovicích.
26.10.Domácí výhra nad Líšní posunula starší dorost do klidného středu tabulkyZNO - LIS 1:0, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Starší dorost potvrdil výhru z Třince a v domácím prostředí v bojovném utkání porazil třetí tým tabulky - Líšeň. Zpočátku to nevypadalo na tříbodovou radost, běh utkání však změnil v závěru první půle proměněnou penaltou Patrik Martinek. Druhé dějství již patřilo nám a po těsné výhře a čistém kontu brankáře Jirky Koukala jsme si připsali tři body. Ty nás posunuly do klidného středu tabulky.
25.10.Skvělé zákroky Koukala, parádní gól Švarce. Podívejte se na sestřih výhry U19 nad TřincemTRI - ZNO 2:3, 12.kolo | redakceZ n o j m o - Ve 12. kole Moravskoslezské dorostenecké ligy zajížděl náš starší dorost na půdu Třince a byla to příjemná mise. V první půli musel podržet své spoluhráče brankář Jiří Koukal, i díky němu byl stav po úvodní části 1:1. Ve druhém dějství jsme dokázali dvěma brankami utkání strhnout na svoji stranu. Zvláště trefa Vojty Švarce stála opravdu za to.
24.10.Češky připravily fanouškům na znojemském stadionu krásný zážitek. S Islandem vybojovaly remízuZdeněk Plánka Foto: PjmlZ n o j m o - Krásné představení si pro více než tisícovku diváků na Městském stadionu v Horním parku připravily české reprezentantky. S Islandem sice po první půli prohrávaly, ale velkou bojovností dokázaly utkání srovnat na konečných 1:1, Když zužitkovaly velký tlak v úvodu druhé půle. Českou reprezentaci tak po zásluze vyprovázel po skončení utkání potlesk.
23.10.Tým podržel brankář Koukal, pak udeřila ofenziva, starší dorost zvítězil v TřinciTRI - ZNO 2:3, 12.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Možná trochu překvapivá, o to však příjemnější je výhra starších dorostenců v Třinci. Znojmo se opět muselo obejít bez distancovaného kapitána Milana Moravce, oproti minulému zápasu na Zbrojovce B však bralo tři body. První poločas měl plné ruce práce brankář Jiří Koukal, který však tým podržel, což byl pozdější základ po výhru 3:2. Naši mladíci se posunuli v tabulce na desáté místo.
23.10.Už se to blíží! České reprezentantky vyzvou ve Znojmě Island! Přijďte je podpořit!Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Na jihu Moravy se rýsuje v úterý bitva jako řemen. Kvalifikační skupina na MS 2019 ve fotbale žen s označením pět, v níž je i Česká fotbalová reprezentace, je totiž pořádně zamotaná a napínavá. A z tohoto pohledu bude zajímavý i duel s Islandem, které překvapil výhrou nad favoritem skupiny - Německem.
22.10.Převaha byla, šance také, přesto na Žižkově bez boduZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | Zdeněk Plánka Foto: fkvz.czP r a h a - Ve 12. kole Fortuna národní ligy zajíždělo Znojmo na půdu Viktorie Žižkov a pošilhávalo před dvacítkou znojemských fanoušků po bodech. To bylo vidět i v prvním dějství, kdy si svěřenci trenér Balcárka vypracovali několik možností, bohužel však nedokázali skórovat. Žižkov šel naopak z ojedinělé střely do vedení, z čehož těžil i ve druhé části. Znojemským se sice povedlo srovnat, tři minuty před koncem ovše vystřelil tři body pro domácí Stratil.
22.10.Trenér Balcárek po prohře na Žižkově: Měli jsme lépe dohrávat ofenzivní situaceZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | Milan ŠobaP r a h a - Zklamání z vývoje utkání a neproměněných šancí především v první půli. To bylo možné vyvodit ze slov trenéra Jiřího Balcárka na tiskové konferenci po prohře na Žižkově. Nebylo divu, zatímco Znojmo mělo řadu možností a mohlo si vypracovat pohodlné vedení, soupeř vstřelil branku po ojedinělé střele. To ostatně potvrdil i trenér Žižkova Bohumil Pilný, který pro změnu "litoval" toho, že se jeho týmu nepovedlo proměnit některý z brejků v druhé půli. Přesto ale mohl být spokojený, protože tři body zůstaly pod žižkovským vysílačem.
22.10.I podle vypracovaných šancí jsme měli určitě navíc, říká po Žižkovu Franta MalárZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | Milan ŠobaP r a h a - Po delší době naskočil Franta Malár do utkání v základní sestavě. Na pozici stopera zaskočil za zraněného Jardu Svozila. Byť jsme prohráli 1:2, vedl si na svém postu solidně. Váha výsledku byla spíše na ofenzivní části mužstva, jelikož jsme neproměnili řadu možností. Toho litoval i mladý fotbalista s číslem třináct na dresu.
21.10.Žižkov se doma trápí, změna trenéra ale přinesla impulsZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - 12. kolo Fortuna národní ligy nás zavede na půdu Viktorie Žižkov. Ta se doma sice trápí, nicméně po výměně trenéra oslavila výhru v Ústí nad Labem, kterou by chtěla před domácími fanoušky potvrdit. My se stejně jako v předchozích případech budeme snažit udržet krok s čelem tabulky. Utkání startuje v neděli od 10:15.
21.10.Informace pro znojemské fanoušky mířící na utkání se ŽižkovemZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | redakceZ n o j m o - Na utkání 12. kola Fortuna národní ligy mezi Viktorii Žižkov a Znojmem míří i znojemští fanoušci. Prosíme, aby dbali následujících informací pořádajícího klubu, jimž je Viktoria Žižkov. Děkujeme.
20.10.Agresivita a bojovnost, na to musíme být připraveni, říká trenér Balcárek před ŽižkovemZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Svízelnou situaci musí řešit trenér Jiří Balcárek před utkáním na Žižkovem. Hned trio fotbalistů si totiž odneslo ze zápasu s Českými Budějovicemi zdravotní problémy. Když k tomu přidáme absenci Arťoma Mešaninova, není to situace, po které by znojemský lodivod toužil. Co se týče soupeře, trenér upozorňuje především na velkou bojovnost a agresivitu, kterou se bude náš nedělní protivník prezentovat.
19.10.Jako v Třinci? Bude to více o fotbale, míní před Žižkovem Rosťa ŠamánekZIZ - ZNO 2:1, 12.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V neděli nás čeká souboj pod žižkovským vysílačem. Viktoria Žižkov se na vlastní půdě doposud trápí, nicméně Pražané dostali nový impuls v podobě výměny trenéra a injekci v podobě výhry v Ústí nad Labem. Nadcházejícího soupeře jsme rozebírali s útočníkem Rosťou Šamánkem, který má na žižkovský stadion pěkné vzpomínky, vstřelil tu první gól za Znojmo.