archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.10.Pátá výhra za sebou pro U15ZNO - VME 2:0, 12.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánV sobotu 27.10.2012 jsme v posledním domácím utkání podzimu přivítali FC Velké Meziříčí.
27.10.Zlý sen druhé půleBHP - ZNO 4:1, 13.kolo | RedakcePo 15 minutách jsme přišli o zraněného kapitána Yonova, vzápětí jsme prohrávali, ale zbytek první půle nejen přišlo vyrovnání, ale i obrovská převaha našeho týmu, která ale už další gól nepřinesla. Ve druhé půli pak přišly celkem 3 branky domácích, ČK pro našeho Avdiče a celkem tak vysoká prohra 1:4. Naštěstí i Bohemians 1905 prohrálo, stejně jako Sokolov a tak stále vedeme 2.ligu se tříbodovým náskokem! Příští neděli nás čeká doma čtrnáctou Čáslav, která v tomto kole porazila Opavu 1:0 a odrazila se z posledního místa!
27.10.Znojemský deník: Na těžkém terénu Znojmo padlo, Střížkov mu nadělil "čtverku"BHP - ZNO 4:1, 13.kolo | Znojemský deníkVe třináctém kole druhé fotbalové ligy znojemští fotbalisté letos teprve podruhé prohráli. Mužstvo Bohemians Praha nad nimi zvítězilo 4:1.
26.10.Další pražský soupeř, tentokrát Znojmo míří na půdu StřížkovaBHP - ZNO 4:1, 13.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Pavel Mazáč (Sport)Z n o j m o - Po třináctém kole bude mít za sebou Znojmo pražský dvojboj. Zápas se Žižkovem už mají Jihomoravané za sebou, nyní na ně čeká cesta do Prahy, kde se střetnou s FK Bohemians Praha. K absolutní jistotě udržení prvního místa stačí Znojmu bod, lídr druhé ligy však logicky musí pomýšlet na výhru.
26.10.Znojemský deník: Znojemským fotbalistům chybí tři hráči ze základuBHP - ZNO 4:1, 13.kolo | Znojemský deníkŠest zápasů za sebou nepoznali porážku a ve dvanácti utkáních letošní druholigové sezony prohráli jen jednou. S takovou bilancí jedou zítra fotbalisté 1. SC Znojmo na hřiště střížkovských Bohemians.
22.10.Chycená penalta a hattrick pomohl kvítězství U15 nad LíšníLIS - ZNO 0:4, 11.kolo | Milan Šoba, Jiří KotlánV sobotu 20.10.2012 jsme odjeli na mistrovské utkání s SK Líšeň do Podolí.
21.10.Se Žižkovem bez branekZNO - ZIZ 0:0, 12.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Bezbrankovou remízou skončil zápas Znojma s Viktorkou Žižkov. Utkání prvního s druhým nenabídlo příliš ofenzivní fotbal. Znojmo mělo především v druhé půli poziční převahu, hostům ale zřejmě bod stačil a v tabulce se tak nic nemění. Znojmo je první a Žižkov zatím o skóre druhý před HFK Olomouc.
21.10.Znojemský deník: Znojmo hrálo s Žižkovem bez branek: střelce zastavila obrana i koučZNO - ZIZ 0:0, 12.kolo | Znojemský deníkZnojemský Vašíček ani žižkovský Surynek se neprosadili. Souboj o čelo skončil 0:0.
20.10.Znojemský deník: Znojmo a Žižkov: střetnou se nejlepší týmy i střelciZNO - ZIZ 0:0, 12.kolo | Znojemský deníkV neděli se ve Znojmě představí dva nejzdatnější kanonýři druhé fotbalové ligy – Václav Vašíček a Martin Surynek.
20.10.Znojemský deník: Brankář Znojma Hrubý: Máme skvělé hráče v obraněZNO - ZIZ 0:0, 12.kolo | Znojemský deníkZnojemský brankář Vlastimil Hrubý je nejlepším gólmanem 2. ligy. V jedenácti zápasech pustil jen šest branek.
19.10.idnes: Pomaličku se škrábalo nahoru, teď se chce Znojmo rvát o liguidnesVe fotbalovém Znojmě působí od roku 1986 a pamatuje časy, kdy se třáslo o divizi. O to víc si teď Michal Sobota užívá pohled na druholigovou tabulku, které mužstvo vévodí. "Dostali jsme se sem poctivou prací a chceme vydržet nahoře co nejdéle," sděluje muž mnoha funkcí.
19.10.V utkání podzimu bude první Znojmo hostit druhý ŽižkovZNO - ZIZ 0:0, 12.kolo | Zdeněk Plánka Foto: fkvz.czZ n o j m o - Není pochyb o tom, jaký zápas bude šlágrem jedenáctého kola 2. ligy. Druhá Viktoria Žižkov zavítá na jih Moravy na půdu lídra tabulky ze Znojma. Jihomoravané mají momentálně na svého soupeře čtyřbodový náskok, takže by se udrželi na prvním místě i v případě prohry, na takový scénář však nikdo ze znojemských fotbalistů rozhodně nemyslí.
19.10.Deset důvodů, proč jít v neděli na fotbalZNO - ZIZ 0:0, 12.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jaroslav KiclZ n o j m o - Nejste rozhodnuti, zda navštívíte nedělní atraktivní utkání Znojmo - Viktoria Žižkov? Můžete si tedy přečíst následující článek, který vás třeba přesvědčí. Souhra okolností nabídla dokonalé kulisy. Půjde o bitvu dvou předních týmů druhé ligy a znojemští fotbalisté budou potřebovat vaši podporu. Utkání začíná ve 14:30.
16.10.idnes: Tipuju remízu 1:1, prorokuje český Bulhar, kapitán fotbalového ZnojmaidnesBulharskou krev nezapře, pochází z Plovdivu a na dovolenou jezdí výhradně k Černému moři do starobylého města Nesebar. Ale když Todor Yonov spustí v češtině, není k zastavení. Ve Znojmě prožívá horečku fotbalové noci. Jako kapitán vytáhl mužstvo ze třetí ligy a teď dokonce vede tu druhou.
15.10.idnes: Znojemský zázrak pokračuje. Ušili jsme si na sebe bič, ví kapitánVAR - ZNO 0:1, 11.kolo | idnesKdekdo čeká, kdy jim dojde dech. "My ale máme velký dech," upozorňuje kapitán znojemských fotbalistů Todor Yonov. Jeho tým zůstává senzací a především vládcem druhé ligy.
15.10.Znojemský deník: Znojemští fotbalisté vyhráli ve Varnsdorfu 1:0 a jsou na čeleVAR - ZNO 0:1, 11.kolo | Znojemský deníkJedenácté kolo druhé ligy odehráli v neděli znojemští fotbalisté ve Varnsdorfu. V bojovném utkání zvítězili především díky nepozornosti soupeře.
14.10.Čtvrtá výhra v řadě a čtyřbodový náskok na čele 2.ligy pro 1.SC!!VAR - ZNO 0:1, 11.kolo | redakceV a r n s d o r f / Z n o j m o - Minimálně dalších čtrnáct dní si mohou znojemští fotbalisté užívat prvenství v druholigové tabulce. Zvládli totiž těžkou zkoušku ve Varnsdorfu a připravili soupeři první prohru v domácím prostředí díky gólu Ondřeje Sukupa z 85. minuty. Jelikož hráči Bohemians 1905 i Žižkova znovu klopýtli, navýšil se náskok Jihomoravanů na druhého už na čtyři body. No, a v neděli ve Znojmě šlágr 2.ligy - souboj prvního 1.SC Znojmo a druhé FK Viktorie Žižkov!!!
14.10.Z webu soupeře: FK Varnsdorf: "A" mužstvo prohrálo s lídrem tabulkyVAR - ZNO 0:1, 11.kolo | www.fkvarnsdorf.cz
14.10.Los Tipsport ligy - zima 2013 - skupina s 1.SC ZnojmoMilan ŠobaPřestože aktuálně prožíváme skvělé vystoupení našeho týmu ve 2.lize, je potřeba se dívat dál - např. k zimní přípravě. Jako již tradičně i náš klub byl pozván, aby se stal účastníkem skupiny v Brně. Přidáváme i program zápasů:
13.10.Znojemský deník: Buchta: Dosavadními výkony jsme si na sebe upletli bičZnojemský deníkV létě „nepřežil" zužování prvoligového kádru brněnské Zbrojovky a vzal zavděk hostováním ve Znojmě o soutěž níž. Fotbalista Radek Buchta litovat rozhodně nemusí. V deseti kolech nechyběl na trávníku ani minutu a Jihomoravané vládnou druholigové tabulce. Zatím prohráli jen jednou na hřišti Bohemians 1905.